Co będzie dalej z osieroconą Justyną?
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-07-2012
06:02
paulina

PRZEMYŚL. Justyna Krajewska nadal bez mieszkania. Radny Rafał Oleszek zawiadomił o jej sytuacji m.in. wojewodę.

Od czasu kiedy zainteresowaliśmy się dramatyczną sytuacją niepełnosprawnej Justyny Krajewskiej (20 l.) minęły prawie dwa lata. Ponad miesiąc minął od tragicznej śmierci jej ojca, Jacka Krajewskiego (44 l.) podczas…

03-07-2012
10:02
JANUSZ

Radny O. wieloma sprawami już się interesował, odpowiednio nagłaśniając w mediach swoją aktywność, ale za wiele z tego nie wyszło. Daj Boże, aby tym razem było inaczej. Władze miasta będą nadal szły w zaparte, aby ratować swój ''prestiż'', zasłaniając się uchwałami, które – podobno – jednakowo traktują wszystkich potrzebujących lokalu komunalnego. Trzeba uderzyć z ul. Katedralnej, prosząc abp Michalika o skuteczną interwencję w tej sprawie. Wystarczy, aby zagroził prezydentowi Chomie i jego zastępcy Hayderowi zakazem czytania do mszy (obaj czynią to regularnie), a sytuacja Justynki ulegnie diametralnej zmianie. Piszcie ludzie do Michalika. A może on ma jakiś wolny pokój w swoim pałacu?

03-07-2012
11:06
mama

W pelni popieram to co Pan pisze.Wielki to wstyd dla lokalnych wladz,ze nie chca wyjsc na przeciw problemom mieszkancow.Ten przypadek jest szczegolny. Nie jest latwo zajmowac sie niepelnosprawna dziewczynkanie nie majac przy tym odpowiednich warunkow.To nie jest tak,ze ktos zada czegos ,to jest obowiazek wladz miasta .Prezydent i jego zastepcy wybrani sa po to by sluzyc tym ktorzy ich wybrali,jak nie potrafia tego robic to nie nadaja sie na stanowisko.Napewno po nastepnych wyborach sie okaze jak sprawowali swoj urzad.Michalik dobrze wie ale ma pelny brzuch i nienaganne warunki.Niestety syty nie zrozumie glodnego.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.