Co dalej z jarosławskim pogotowiem?
Przeczytaj oryginalny post blogu
07-03-2013
17:01
paulina

JAROSŁAW, WARSZAWA. NSA: – Prezes NFZ uchylił przetarg na jarosławskie „pogotowie” bezpodstawnie.

Narodowy Fundusz Zdrowia przegrał w Naczelnym Sądzie Administracyjnym z jarosławską firmą Centrum Ratownictwa Medycznego. Szlo o przetarg, który wiosną 2011 roku wygrało CRM, a jego wynik uchylił prezes NFZ w…

08-03-2013
17:27
Zbyszek

Ciekawe co na to Pani Wojewoda Podkarpacka? To wojewoda jest płatnikiem jeśli chodzi o ratownictwo medyczne. NFZ tylko przeprowadza konkurs w imieniu Wojewody. Za cały ten bałagan zapłaci więc Wojewoda Podkarpacki.
Życzę miłego dnia.

09-03-2013
12:21
ombre

a co ona ma mieć do tego co to to jej pieniądze na to pójdą ? Nie, podatników, za 2 lata wygra pis i niech się pisowski wojewoda martwi że potem kasy nie starczy, a ta sprawa znowu zrobiła się bardzo ciekawa. Na pewno ktoś z tej dwójki ostatecznie dostanie kontrakt i na pewno ktoś z tej dwójki otrzyma bardzo wysokie odszkodowanie za ten cały burdel więc ostatecznie może pójść na tą całą sprawę kasa z kontraktu na pogotowie i druga podobna kwota na odszkodowanie. Sprawdza sie powiedzenie chytry 2 razy traci

22-03-2013
12:03
Zbyszek

Ano ma. To Wojewoda przekazuje pieniądze na PRM a w jego imieniu konkurs na świadczenia z zakresu PRM ogłasza i rozstrzyga NFZ. Zatem pieniądze są Wojewody i funkcje kontrolne również.
Jeśli chodzi o procedury konkursowe i przetargowe dotyczące pieniędzy publicznych to są i były wszędzie jednakowe. Do momentu rozstrzygnięcia konkursu i rozpatrzenia odwołań i protestów nie można ogłosić następnego konkursu.
Pozdrawiam.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.