Czas postawić tamę homopropagandzie!
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-10-2012
11:49
Redaktor

Homoseksualni propagandyści z “Gazety Wyborczej” od kilku dni nakręcają akcję szczucia przeciwko nauczycielce z Wiązownicy. Dla lokalnych homoaktywistów, którym “nie jest wszystko jedno”, wypowiedzi i wpisy na Facebooku szkolnej pedagog, pod którymi podpisałoby się pewnie 95 procent mieszkańców Podkarpacia, posłużyły za pretekst publicznego donosu i zorganizowania medialnej nagonki. Na szczęście akcja rodzi reakcję i w obronie atakowanej nauczycielki stanęło spore grono osób, także tych o znanych nazwiskach.

To, że “Gazeta Wyborcza”…

05-10-2012
15:50
K.Bimbała

Brawo Panie redaktorze !! – wreszcie utarł Pan nosa tej G…j propagandzie i zarazem wszelkiej maści palikociarzom oraz poplecznikom!. Tutaj nie ma czego komentować -ostanie zdanie powinno przemówić do wszelkiej maści pajaców wypisujących bezmyślnie , także na forum SN , a szczególnie Nowin. Bardzo dobrze że i u nas znalazł się ktoś umiejący wygarnąć krótko w stylu red.Ziemkiewicza , czy
Pospieszalskiego!.

05-10-2012
15:52
Natalia

W dzisiejszych Super Nowościach ukazał się artykuł Pana Krzysztofa Kuchty pt. "Solidarni z Elżbietą Haśko" oraz jego komentarz "Czas postawić tamę homopropagandzie". To, co zastanawia to fakt, że w pierwszym "tytule" Pan Kuchta posiłkuje się słowem tak znanych "autorytetów" w kwestiach moralności, jak redaktor Terlikowski czy Senator Jaworski, nie prezentując zdania żadnego specjalisty ani osób mających zdanie odmienne – ot rzetelność dziennikarska. Gdyby Pan Kuchta napisał taki artykuł w normalnym europejskim kraju, choćby w GB, już by dziś nie pracował, no chyba, że byłaby to gazeta pokroju "Frondy", ale nie lokalny dziennik. Szanowny Panie Krzysztofie, po pierwsze: ani Pana zasługą, że jest Pan heteroseksualny, ani homoseksualistów "winą", że mają odmienną orientację. Ja chcę żyć w kraju, w którym ludzie nie będą dyskryminowani ze względu na cokolwiek, w tym orientację seksualną, kolor skóry czy światopogląd. Oczekiwałabym, że media, które są czynnikiem opiniotwórczym i kształtują świadomość społeczną, będą raczej propagowały idee równości, niż przyczyniały się do eskalacji nienawiści i utrwalały stereotypy w myśleniu.

05-10-2012
15:52
stary

14:54, 15.02.2011 /diana

Jestem zniesmaczony pedalskim lansem, który cieknie z ekranów kinowych, telewizyjnych albo krzyczy do mnie z pierwszych stron wylakierowanych kolorowych gazetek. Nie ma tygodnia, aby brukowa prasa nie donosiła, iż oto znany piosenkarz, aktor lub jakaś inna znamienita postać z życia publicznego jest pedałem. Tak, tak pedałem! Nie mam zamiaru używać eufemizmów w stylu gej czy homoseksualista. Pedał to dobre polskie słowo doskonale przez wszystkich rozumiane i kojarzone. A pedalstwo nie jest żadnym powodem do dumy, ani do publicznych zwierzeń. To defekt człowieka. Nie mam wiedzy czy jest wrodzony czy nabyty, ale wiem na pewno, że jest zachowaniem anormalnym.

Dlatego drażni mnie otumanianie ludzi przez niektóre media, że coś co jest anormalne jest normalne. Jestem nawet w stanie zrozumieć wydawców prywatnych, którzy dla podniesienia oglądalności lub słupków sprzedaży, wyemitują lub wydrukują najbardziej niesmaczne historie. Ale dlaczego pedalska fala wdziera się do telewizji publicznej? Oto w programie drugim TVP w porze ekstra oglądalności w bardzo popularnym serialu mocno osadzony jest wątek miłości dwóch panów. Sceny łóżkowe na szczęście są utajnione. Fabuła jest sprytnie skonstruowana, tak aby zakochani w sobie faceci budzili nasza sympatię, ba nawet współczucie, że są dyskryminowani przez nietolerancyjnych Polaków. I to też jestem nawet w stanie zrozumieć, bo sztuka filmowa rządzi się swoimi prawami.

Ale już nijak nie mogę pojąć dlaczego w publicznej telewizji swoje pedalskie poglądy wygłasza niejaki Robert Biedroń, wojownik i obrońca męsko-męskiej miłości. Biedroń jest autorem „Tęczowego elementarza” czyli po prostu książki o pedałach, którą to chciał parę lat temu wprowadzić do szkół jako…lekturę uzupełniającą. Szkoda, że nie chciał jeszcze w szkołach zawodowych warsztatów w tym temacie. Teraz zabrał głos w obronie legalizacji „małżeństw jednopłciowych”. Tuż po tym jak nasz Sejm przez pomyłkę w głosowaniu kilku posłów omal nie zalegalizował tych hecnych małżeństw – na szczęście w naszym kraju nadal są to związki niedopuszczalne przez prawo – Biedroń walnął z ekranu kilka zdań. Krzyczał i ubolewał, że Polska to ciemnogród i zacofany kraj, pełen homofobów i nietolerancyjnych ludzi. Że nie pozwala się dwóm chłopom na ślub i na wspólne wychowanie dzieci, które chcą adoptować. Że oni (pedały) są dyskryminowani i represjonowani.

Trafił mnie swoimi wywodami w porze kolacji więc zdążyłem tylko jęknąć: „Kurde Biedroń nie przy jedzeniu!”. A tak na poważnie panie Biedroń zanim mi zaczniesz pan wrzeszczeć do słuchawki jakim to homofobem jestem i nietolerancyjnym draniem, to wyjaśnię panu jak ja to widzę. Polska to kraj, który nie prowadzi dżihadu z pedałami. Nikt do was nie strzela, nie zamyka was w więzieniach, ani nie przymusza do poniżających prac. Dalej. Macie prawo do organizowania tzw. parad równości, których faceci kochający kobiety nie organizują. Dalej. Macie prawo wyborcze, prawo do nauki, prawo do opieki zdrowotnej. Dalej. Macie prawo do wykonywania zawodu jaki sobie wybierzecie – co napisałem na początku. Macie prawo do wszystkiego co gwarantuje wam prawo w tym kraju. Ale wy chcecie jeszcze mieć prawo do pedalskich ślubów. I tego prawo na szczęście wam nie gwarantuje. Bo zgodnie z prawem cywilnym i kanonicznym, i z prawem natury – małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. I mam nadzieję, że tak zostanie na zawsze. A jeśli chodzi o wspólne wychowywanie dzieci przez dwóch chłopów, to który z was będzie mamą, a który tatą. Może „mama” wydepiluje sobie klatę i ogoli nogi? A tata będzie męski i owłosiony. Gorzej natomiast jak przyjdzie pora karmienia piersią. Ciekawy jestem, który poszaleje. Daj pan znać Biedroń, jak pan to widzisz. Będę czekał.

06-10-2012
10:15
Irena z Rzeszowa

Panie Redaktorze, przykro mi, że są ludzie o takich poglądach jak Pan, ale to Pan jest głęboko wierzącym katolikiem i to Pan będzie sie przed Bogiem tłumaczył, z przestrzegania przykazania o miłowaniu bliźniego swego.

06-10-2012
14:07
mania

wspaniały artykuł – trzeba ludziom mówić prawdę, jeszcze raz dziękuję

06-10-2012
22:18
zgrzyt

Natalia chciałaby żyć w kraju,w którym ludzie nie będą dyskryminowani za cokolwiek. Znam damskiego boksera, który pije codziennie na koszt rodziny, a gdy wróci do domu, to matka z dziećmi nocuje. Czuję do tego gościa wstręt. Taki sam wstręt czuję do pederasty,który swoją orientację demonstruje publicznie. Taki się urodziłem i to nie moja wina. Mam jeszcze taką przypadłość, że jestem dumny z tego, że jestem Polakiem.

06-10-2012
22:19
asior

to jest właśnie tolerancja homoterrorystów: "zamknąć usta" (cytat z GW),"nie pracował" (cytat z komentarza powyżej), można mieć tylko takie zdanie jak GW, moi drodzy mamy wolność słowa i myślenia gwarantowane przez konstytucję!!!

07-10-2012
11:57
zombi

Czy mozma miec swoje zdanie?Oczywiscie,nalezy i powinno.Nie mozna zapominac za Gazeta Wybiorcza jest i tylko tubą rządzacej ekipy niedaczników i przekręciarzy.Gdzie nie spojrzysz -tam klęska;drogi,slżba zdrowia,  WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI i totalne łapownictwo,niegospodarność.Wymysla się coś,co nazywa się tematem zastępczym.I mamy albo homofobie ,albo homoteroryzm,zalezy jak spojrzysz.Nic nowego proste to jak konstrukcja cepa.A licznik Balcerowicza bije…

07-10-2012
12:12
roowwe

Teraz jestem dumny że czytam Super Nowości. Brawo panie redaktorze. Świat oszalał a my wkraczamy w ten chocholi taniec. Czas to przerwać i normalność nazywać normalnością a nienormalność zboczeniem.
Jeszcze raz gratuluje odwagi i tej "niepoprawności" w niezwykle "poprawnej" europejskiej rzeczywistości.

07-10-2012
12:12
roowwe

Bardzo sensowny artykuł w Super Nowościach. Brawo redaktor Krzysztof Kuchta. Powtórzę za redaktorem: Czas postawić tamę homopropagandzie. Nie potrzeba tutaj żadnych autorytetów aby stwierdzić co jest normalnością a co jest zwykłym zboczeniem. Jeżeli ktoś kogoś dyskryminuje to zapewne jest to Gazeta Wyborcza, która w chamski sposób atakuje nauczycielkę wyrażającą swoje poglądy. Każdy w wolnym kraju ma prawo do wyrażania opinii na każdy temat. Zboczeńcy nie są tematem tabu a nauczycielka nikogo nie obraża. Ma prawo twierdzić, że zboczeńców należy leczyć bo są pomyłką natury( to akurat moje stwierdzenie)

07-10-2012
12:12
garda

A dla mnie ten artykuł i opinie są g-no wart.

08-10-2012
12:30
Bolek

Nie wszystko co europejskie jest mądre, akurat w tej sprawie powinniśmy się cieszyć że Pan Kucht może coś takiego napisać i nie straci pracy, Pani się marzy jakiś totalitaryzm, z jedyna słuszną linią, i oby ludzi o Pani poglądach było coraz mniej.
A ja nie chcę żyć w kraju rządzonym przed dyktaturę, pozdrowienia dla Pani Elżbiet Haśko:)
A Pani Natalia niech nauczy się pluralizmu;)
Tak więc na koniec: STPOP homopropagandzie – możemy uniknąć błędów państw zachodnich!

31-10-2012
10:43
alex

masz prawo do opini ,kiedys myslalam jak ty ale kiedy zaczelam raz pracowac z pewnym gejem , zobaczylam jak on cierpi ze jest inny ,nikt nie chce byc inny taki sie rodzi genetyka jest odpowiedzialna za takie zachowanie .Nalezy rozgraniczyc zboczencow od porzadnych ludzi ktozy sa tacy jak chciala genetyka ,wiecej tolerancji niech sie ludzie kochaja ,aby tylko innych nie krzywdzili .

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.