Czy będziemy mogli kąpać się w Wisłoku?
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-05-2013
15:20
paulina

RZESZÓW. Rzeszowianie chcą pływać nie tylko na Żwirowni, ale w samym Wisłoku.

Odpoczywając nad Wisłokiem od strony Lisiej Góry można od pewnego czasu poczuć się jak na Mazurach. Żaglówki, kajaki, pontony, rowery wodne, katamaran, piękne krajobrazy. Ludzie jeżdżący na rowerach, rolkach, spacerujący z dziećmi, duży plac zabaw,…

21-05-2013
19:19
ROMAN

łza się w oku kręci jak wspomnę jak to było – gdy pływałem w Wisłoku w latach 50 i 60 ubiegłego wieku – a teraz dyrektywy/ wytyczne/ przepisy/ procedury/ instytucje kontrolne/ – 21 wiek ci co powinni coś robić nic nie robią- mają kompetencje a proces degradacji rzeki sie pogłębia – kasę za swoje czynności biorą – a ja co – mam się na stare lata w szambie kompać – to do kitu z tym wszystkim dziadostwo i tyle Panie redaktorze nie ?

22-05-2013
12:08
Igor

Przez Osiedle Kmity płynie Mikośka, kiedyś czysta rzeczka, teraz okropnie śmierdzi. Większość domów jednorodzinnych zlokalizowanych nad rzeczką spuszcza ścieki bezpośrednio do rzeczki. Gołym okiem widać wystające rury odprowadzające śmierdzące ścieki. Co na to Sanepid. Od wielu lat nic. Wygodniej jest siedzieć za biurkiem. A może tam mieszka ktoś z Sanepidu, albo z Ratusza?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.