Czy dogada się z lekarzami?
Przeczytaj oryginalny post blogu
28-06-2012
16:45
Redaktor

WARSZAWA. Nowy szef NFZ.

Agnieszka Pachciarz została nową szefową Narodowego Funduszu Zdrowia. Wniosek o jej powołanie podpisał wczoraj premier Donald Tusk. Pachciarz zastąpi na stanowisku szefa NFZ Jacka Paszkiewicza.

Agnieszka Pachciarz nie jest lekarzem, a prawnikiem. Specjalizuje…

29-06-2012
08:59
K. Bimbała

Ten co ją zatwierdził na to stanowisko , POwinien sam złożyć dymisję z prostego powodu stawiając taka kandydaturę podtrzymuje program Beaty Sawickiej – lody na służbie zdrowia. Na razie NFZ jest w dołku na kwotę ponoć 800mln.Jeśli się prawie upadłym szpitalom proponuje przekształcenie w spółkę bądź likwidacje , to po takim zabiegu pacjentom nic się nie poprawi , ponieważ spółka jest nastawiona tylko na zysk. Lekarze drą kasę na lewo i prawo czekając na "koperty" , średnim personelem się zbyt nie przejmują.

30-06-2012
15:20
emeryt

Lekarz nie jest pracownikiem administracji ale ma leczyc pacjentow. To pacjent powinien miec odpowiedni dokument gdy idzie kupic lek do apteki. NFOZ powinien wystawic mu taki dokument i dopiero TEN DOKUMENT powinien byc respektowany poprzez apteki i przychodnie lekarskie.
Obled i idiotyczny chaos gdzie kazdy spycha swoja prace na innego mimo ze to nalezy do jego obowiazkow i bierze za to wynagrodzenie.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.