Czy działacz związkowy celników "wyleci” ze służby?
Przeczytaj oryginalny post blogu
20-10-2011
23:11
Redaktor

KORCZOWA, JAROSŁAW, PRZEMYŚL. IC w Przemyślu – To dla dobra służby! Artur Kaczor: – To nauczka za to, że ośmieliłem się mówić.

- Nie jestem leserem i nie udawałem chorego – podkreśla Artur Kaczor, celnik i wiceprzewodniczący Związku Zawodowego CELNICY.PL. – Teraz wszczęto wobec mnie procedurę zmierzającą do zwolnienia ze służby, rzekomo dlatego, że zbyt długo byłem na zwolnieniu lekarskim – opowiada Kaczor.

- Nie mam wątpliwości, że chodzi o coś innego! Mianowicie o to, że nie siedziałem cicho, gdy widziałem nieprawidłowości w przemyskiej Izbie Celnej – dodaje. – Jestem niewygodny, więc trzeba się mnie pozbyć – stwierdza celnik.

Artur Kaczor celnikiem jest od 15 lat. Siedem lat temu w ramach alokacji przyjechał z zachodniej granicy. Dwa…

22-10-2011
22:16
Marzena

nepotyzm, kumoterstwo oto rzeczywistość wielu urzędów. Brawo że ktoś odważył się wystąpić przeciw układom. mam nadzieję, że Polska to jednak państwo prawa

23-10-2011
14:39
zoll

Prokurator, który brał udział w zatrzymaniach celników z Medyki na doniesienia o korupcji wśród kadry kierowniczej w OC Korczowa, rozkłada ręce,prywatnie mówi, że nie ma woli politycznej, żeby zatrzymywać kadrę kierowniczą w UC Przemyśl.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.