Czy funkcjonariusze CBŚ brali łapówki?
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-07-2012
06:10
Redaktor

RZESZÓW. Dawid “Cygan”  Kostecki w kontrataku.

“Pod płaszczykiem tajności, zamyka się możliwość badania tej sprawy przez inne instytucje, a pieniądze służą zupełnie innym celom. Zabawom, imprezom z…

04-07-2012
10:08
antyzgrzyt

Jesli ma tel. komórkowy to nie ma najmniejszego porblemu zrobić taki wpis. Poza tym, kto go częto odwiedza to może takie wpisy robić – może sam adwokat?:)

04-07-2012
14:25
PRAWDA

ze strony Dawida Kosteckiego
Oświadczenie administratorów strony Dawida Kosteckiego.
Oświadczamy, że informacje zamieszczone na tej stronie, jako wypowiedzi Dawida Kosteckiego, były z nim skonsultowane. Z racji niemożności utrzymania jakiegokolwiek kontaktu bieżącego, zarówno treść, jak i intencje, zostały w pełni przekazane, a zredagowane przez administratorów. Stronę administrowało czterech administratorów z pięciu profili. Po stwierdzeniu włamań na konto, ilość ta została ograniczona. Wszelkie dowody w sprawie zostaną przekazane Prokuratorowi Generalnemu za pośrednictwem kancelarii adwokackich. Zarówno Dawid Kostecki, jak i administratorzy jego strony, udzielą wraz z kancelariami, wszelkich informacji organom ścigania oraz złożą zeznania. Przedstawią również posiadane dowody, a w tym dane personalne świadków. Niezależnie od powyższego informujemy, że w sprawie prowadzonej przeciwko Dawidowi Kosteckiemu znajduje się szereg zeznań obciążających oficera CBŚ w Rzeszowie, obecnego naczelnika wydziału ekonomicznego. Z zeznań tych wynika, że Dawid Kostecki był celowo "wmontowywany" przez tego oficera w powyższą sprawę.

04-07-2012
21:36
jacek

Kiedy beatyfikacja Cygana? A może to przedpole do przyszłych wyborów prezydenckich, wszyscy "wielcy" politycy "odsiedzieli" swoje ;D

04-07-2012
21:36
Jasia

Wy wnikliwie badacie juz to widze jak wy to robicie

05-07-2012
07:31
Wincenty

Witam cygan to palant,ale z tym ma racje wiem jak jest bo tez mnie to w pewnym stopniu dotyczylo i te ukrainskie klony oplacaja psiarnie ze sniezkiem na czele!!!!!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.