Czy miasto musi tonąć w korku?
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-06-2012
06:02
Redaktor

RZESZÓW. Zdaniem władz miasta rozdzielenie inwestycji w centrum jest niemożliwe

- Wszystkie trzy inwestycje, które są w tej chwili są prowadzone w centrum miasta muszą…

14-06-2012
09:00
edek

Jedźcie i sprawdźcie po co zamknięty jest wiadukt tarnobrzeski. Stoją na nim gruszki z betonem i pompa wykańczając inwestycję Podkulskiego. Mało tego że wybudował na ulicy to jeszcze zajmuje chodnik i połowę jezdni bo się nie mieści. A kierowcy? Co tam , niech stoją w korkach, widać kto tu miastem rządzi.
Horror!!!!

14-06-2012
10:24
anom

Zgadzam się z panem Edkiem w 100%.
Szok, co jeszcze może zrobić prezydent dla kolegi?
Betonowanie z głównej drogi miasta.

14-06-2012
10:51
wojtek

Ten bałagan miejski to tylko w Rzeszowie, mieście imitacji w którym inwestycje miejskie realizowane są pod dyktando miejskiego jedynego inwestora.On nie ma żadnych problemów logistycznych i organizacyjnych,zamyka ulice które chce, przenosi przystanek tam gdzie chce, bo razem z nim pracują wszyscy urzędnicy miejscy na polecenie prezesa oczywiście za nasze podatników pieniądze.Miasto naturalnie już przygotowuje plan pomocowy, rozbudowę ulic w centrum bo takie są potrzeby inwestora.To on decyduje jaki będzie offset, kto to zrobi i ile będzie na to przeznaczone kasy, reszta urzędników ma to wykonać.A nasz prezes zamiast kontrolować jak przebiegają prace na łączniku do A4 czy inne inwestycje kontroluje prywatną inwestycję kolegi chyba że ma tam swój prywatny interes.

14-06-2012
12:13
Pablo

Niedługo będzie płacz w ratuszu jak zajdzie potrzeba powiekszenia skrzyżowania przy urzędzie marszałkowskim. Okaże się, że duze centrum handlowe ogranicza możliwość przebudowy. Nie mamy szerokich ulic a tam gdzie możemy mieć strzelamy sobie w stope. Miasto innowacji robi w takim miejscu rozwiązanie upłynniające ruch. Kto się wogóle na to zgodził zeby taki moloch wybudować przy samym chodniku? Przecież aż się prosi, żeby zrobić tam pas do skrętu w prawo.

14-06-2012
21:09
VV

chyba 4 inwestycje. remont ul. podkarpackiej to tez – pozal sie boze – inwesrtycja. i co z przejazdem kolejowym tamze? mial byc nowoczesny na gumowych poduszkach a wyglada na to ( wiem to z wiarygodnych zrodel) ze bedzie po staremu. po co w takim razie ten remont? w centrum lape trzyma podkulski, na podkarpackiej lapke trzyma jasko bury i jego makaroniarnia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.