Czy pedofilię można wyleczyć?
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-11-2011
10:13
paulina

Sprawcy przestępstw na dzieciach uważają się za „dobrych” ludzi.

- Pedofile zdają sobie sprawę, że nadużycie seksualne to straszna rzecz, że nie wolno tego robić i jak najbardziej potępiają sprawców. Ale to, co sami zrobili, ich zdaniem nie jest nadużyciem. Bo tak naprawdę to właśnie oni czują się pokrzywdzeni i poszkodowani przez swoje ofiary – twierdzi Rafał Rutkowski, psycholog prowadzący terapię z pedofilami w rzeszowskim Zakładzie Karnym. Specjaliści robią co mogą, aby uświadomić przestępcom krzywdę jaką czynią. Tym bardziej, że problem tego rodzaju przestępstw narasta, a przestępcą o dewiacyjnych skłonnościach może być każdy, bez względu na wiek, zawód,  a nawet płeć!

- Pedofilia jest zaburzeniem preferencji seksualnych, ukierunkowaniem popędu seksualnego na osoby, których ciało nie wykazuje cech…

05-11-2011
18:35
borjan

Pedofila nie wyleczysz …skutecznym sposobem jest tylko jego eliminacja z naszego społeczeństwa .Dla takich zboczeńców nie ma miejsca w naszym otoczeniu .

06-11-2011
10:09
zgrzyt

Nie jestem językoznawcą, ale etymologia słowa pederasta – to miłość do dojrzewających chłopców. Dziś pederaści (geje) są nawet modni. A to bardzo blisko pedofilii.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.