Czy trudna młodzież nie będzie miała się gdzie uczyć?
Przeczytaj oryginalny post blogu
18-06-2012
20:58
paulina

RZESZÓW. Starostwo powiatowe w Rzeszowie wypowiedziało Urzędowi Miasta umowę najmu budynków, w których mieściło się Gimnazjum specjalne nr 15.

Gdzie trafią uczniowie Gimnazjum nr 15 w Rzeszowie i wyspecjalizowana kadra jedynej na Podkarpaciu Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej dla trudnej młodzieży, po tym jak Starostwo…

19-06-2012
09:54
rzeszowianka

W pierwszej kolejności zwolnieni zostali : psycholog i inni fachowi terapeuci.
A pan starosta to z PO czy z PSL?… Nie boi się , że może kiedyś ( los różnie ludzi dotyka ) jego zstępni czy rodzina będą potrzebowali takiego zaplecza i wsparcia?

19-06-2012
13:43
kobi

pan Starosta z PIS, oni wspierają i pomagają tylko swoim co widać po stołkach w powiecie. Polityka w takich instytucjach prowadzi tylko do jednego… niszczenia. Ale takie władze mamy na jakie oddajemy głos. A lud ciemny i głupi to co pokażą kupi i zagłosuje kolejnym razem na nich. Poza tym panie starosto budżet opracowujecie w maju czy czerwcu, to chyba żart albo pan nie wie co mówi i niech się pan przyzna ile terenów sprzedaliście przy placówkach przed przekazaniem do miasta Budziwoja i Miłocina.

19-06-2012
16:33
były wychowanek

Szkoda Budziwoja i ludzi tam pracujących – pozdrawiam nauczycieli i wychowawców. Ci wszyscy politycy to banda – co ich może obchodzić los chłopaków, którym starają się pomagać nauczyciele i wychowawcy. Ważne aby "uchwalili budżet". Mam nadzieję że ktoś się tym zajmie – trzymam kciuki za tych którzy kiedyś mi pomogli i dalej pomagają…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.