Czy w Boguchwale powstanie nowoczesny park wodny?
Przeczytaj oryginalny post blogu
07-02-2013
16:51
Redaktor

BOGUCHWAŁA. Radni są przeciwko inwestycji, której pozazdrościłoby Boguchwale całe województwo, na czele z mieszkańcami Rzeszowa.

Wielki kompleks basenów otwartych i krytych, gdzie można by było popływać, ale też napić się kawy, pograć w kręgle, poćwiczyć na siłowni czy skorzystać ze SPA ma powstać w gminie Boguchwała. Ale czy powstanie? Wszystko w rękach radnych, którzy nie są chętni do…

07-02-2013
22:28
OLEK

Czyli Mareczek Kiczek, Andrzejek Kulasa i Hajduk i pewnie Antoś Lasota. Panie burmistrzu oni zawsze beda na NIE!!! Bo oni swiata nie rozumieją. Mineły dwa lata a oni wciaż płaczą że nic nie mogą…. tylko kasę co miesiąc po 2 tysiące mogą brac. Przegonić DARMOZJADÓW i NIEROBÓW z tej gminy.

07-02-2013
22:29
piotr

Jak zwykle nic dla ludzi tylko polityczne gierki , które będą trwać lata.

08-02-2013
08:52
mieszkaniec Zgłobnia

Ci radni z Boguchwały to smiech na sali. Głosowali przeciwko budowie drogi powiatowej w Zgłobniu i Nosówce. Tego wam nie zapomnimy!!!

08-02-2013
08:54
alina

Panowie radni nie chcą basenu bo oni baseny maja pod łóżkiem i w zupełnosci im wystarczaja.

08-02-2013
08:54
mosiek

Ty Olek to jednak deb.l jestes. jak czterech wymieninych przez ciebie chlopow moglo zablokowac pietnastoosobowa rade??? Umiesz liczyc w zakresie osmiu?? Pocwicz troche, zagraj w sudoku, pograj w bierki, poczytaj SN, Fakt moze, a IQ skoczy ci do 12 i bedzie git

08-02-2013
10:27
dług

Gmina Boguchwała ma prawie 25 milionów długu, spółki gminne go-kom ok 10 milionów, TBS prawie 6 milionów więc w sumie ponad 40 milionów.

Teraz załóżmy nową spółkę, która zaciągnie pożyczkę na ok 20 milionów na baseny i mamy UTOPIONĄ GMINĘ.

Budżet Gminy wynosi prawie 50 milionów a dług prawie 60 milionów.

Taka sprawa nadaje się do prokuratury, ponieważ,tak zadłużona gmina jest BANKRUTEM i w przyszłości będą likwidowane szkoły z powodu braku pieniędzy na ich utrzymanie.

08-02-2013
10:29
obserwator

…, a jak Ty mieszkańcu Zgłobia będzesz wybierał radnych Boguchwały.

A tak na marginesie, to Boguchwały nie stać na takie inwestycje, chyba, że Burmistrz " Wizjoner" dokupi "strażnikom finansów", a przepraszaam miejskim jeszcze 500 wideokamerkoradarków.
Miejsce na taką inwestycje jest w Rzeszowie, no, ale Boguchwała głowami swych rządców śni o potędze.

08-02-2013
10:48
arTii

obserwator:
…, a jak Ty mieszkańcu Zgłobia będzesz wybierał radnych Boguchwały.

Żeby było jasne: Radni miejscy Boguchwały, to radni z całej gminy. Do kiedy Boguchwała była wsią (nadal jest) była rada gminy, teraz jak stali się papierowo miastem to jest rada miasta.
Żeby była jasność – mieszkam w tej gminie…

08-02-2013
11:28
ciekawy

Nie śledzę dokładnie wszystkiego ale zastanawiam się nad faktem następującym skoro pan burmistrz posiada większość w radzie miejskiej to do czego mu są ci radni z boguchwały. A druga sprawa kiedyś czytałem o aqłaparku i lotnisku i z tego co słyszałem przeszło osiem lat miał radę która mu sprzyjała więc dlaczego ten projekt nie został zrealizowany i gdzie się podziały pieniądze na te cele
Proszę o jakieś info.
Pozdrawiam wszystkich

08-02-2013
13:37
olek

Jak czytam takie głupoty o długu gminy i jej spółek to dochodze do wniosku że pewnie pisał to któryś z tych radnych którzy zawsze głosują na nie. I wiemj dlaczego głosują na NIE bo po prostu nie rozumie rzeczywistosci. Jak by gmina miała takie długi to dawno by miała zarząd komisaryczna a premier odwołaby i burmistrza i rade. Wiec jak piszesz takie głupoty to sie człowieku wczesniej zastanów co piszesz, chyba ze uważasza ze na tym forum jak napiszesz nieprawde to ludzie sa tak głupi ze uwierza w te twoje głupoty. Trzeba wrócic sie do szkoły i troche sie pouczyc a później pisać cos mądrego na tym forum.

08-02-2013
13:38
józef

co to za gosc ten burmistrz, ze nie potrfi przekonac do swojego pomysłu połowy rady, przeciez budzety i absolutoria mu przechodza. nie wierze zeby radni nie chcieli basenów. cos musi byc na rzeczy – albo cos z tymi basenami jest nie tak, albo burmistrz zwyczajnie nie chcial zeby rada ten pomysl zaakceptowala a jedynym celem calej akcji bylo znalezienie powodu zeby przyjechac sie po opozycji. ten gosc stale tylko narzeka i placze, ten mu przeszkadza, tamten mu przeszkadza. w boguchwale baseny buduje sie na papierze juz ladnych kilka lat, powstala kolejna wizualizacja. bylo juz lotnisko, oczyszczalnia sciekow, tereny rekreacyjne na stawisku, 300 miejsc pracy na wisloczysku jedyne co mu wyszlo to rozwalenie komunikacji. dwie kadencje mial 100% poparcia w radzie i co – wtedy przeszkadzal prezydent, starosta, mieszkańcy, agencja rolna a dzis placze ze radni niedobrzy. chlopie przestan sie mazac tylko bierz sie do roboty

09-02-2013
16:04
ciekawy

Mam pytanie do wszystkich forumowicz tych rządzących i tych z opozycji czy ktoś może mi powiedzieć co się stało z moderatorem całego tego zamieszania panem Romanem Z. Czyżby się wypią na boguchwałę

09-02-2013
16:04
bolek

Ty olek to jakiś mondry musisz być wystartuj może cie wybiorą za dwa lata

09-02-2013
16:08
zenek

Jak czytam o dobroczyńcy Klimczaku to aż mi się niedobrze robi. Myśli, że jak ma teścia w Warszawie …., to każdy jego pomysł będzie chwalony.
W polityce powinno być coś takiego jak odpowiedzialność, dlatego proponuję, aby przy najbliższej możliwości dobrze przepytać pana wice o to, co robi dla padającego MKS-u i ile kasy za to co miesiąc bierze biedaczek.
Klimczak chce waszego dobra – oczywiście dla siebie !!!!!!!!!!

09-02-2013
16:08
bystry

Skoro radni z Boguchwały nie chcą basenu (a oni zwykle nie wiedzą czego chcą poza kasą i stołkami w gminie) to nie ma się co dziwić chłopom z innych wiosek ze nie chca poprzec burmistrza, bo nowy basen to kasa na budowę i późniejsze utrzymanie. Wybory juz za dwa lata wiec mieszkancy Boguchwały rozliczą panów Kiczków, Hajduków, Kulasów, Guzów i Lasotów z ich wyborczych obietnic i nic nie robienia

09-02-2013
16:08
wąg

Oj biedny piotruś pożalił się do gazetki że go radni nie chcą słuchać ojoj ojoj.
Panowie radni proszę natychmiast zacząć słuchać piotrusia i przeprosić

10-02-2013
23:53
stachu

bystry, skoro jestes taki bystry jak ta woda w klozecie to sprawdz mi migiem czy te kiczki, hajduki, kulasy i guzy głosowali za podwyżeszeniem diet i czy poobsadzali swoimi jakies "stolki" w gminie.
PS. Sprawdz, jesli juz ruszysz temat, innych radnych i daj znac na forum.
Zdaje sobie sprawe, ze jestes bardzo bystry, moimo to masz tu link do protokołu z sesji gdy podwyzszano radnym diety. Na stronie 13 i 14 masz krotki zapis tego co poszczegolni radni mysleli o tej sprawie, masz tez wynik glosowania. nie wiem czy to nie za trudne, ale staraj sie ogarnac fakt ze 4 radnych bylo przeciw i zastanow sie kto to byl :) Pewnie dlatego, ze oni zawsze sa przeciw buhahahaha.
A oto obiecany link: http://www.bip.ires.pl/gfx/bog….._09_11.pdf

11-02-2013
09:51
WARZOCHA

PANOWIE RADNI Z BOGUCHWAŁY TRZYMAJCIE SIĘ RAZEM BOGUCHWAŁA JEST Z WAMI NIE DAJCIE SIĘ TEJ SITWIE !!!

11-02-2013
11:53
marta

podatnika boguchwalskiego działalność 5 randych kosztuje miesięcznie 5*800 zł = 4000 zł rocznie 12*4000 zł = 48000 zł. 48 000zł * 4 lata kadencji = 192 000 zł.
"Jako podatnik oczekuje że Ci panowie biorąc taka kase czymś się zajmą w moim miescie, przedstawią jakies propozycje, zrealizują konieczne inwestycje. Pan Kulasa jak zbierał podpisy obiecywał remont mojej ulicy Partyzantów (chodnik, ścieżke dla rowerów) od dwóch i pół roku na Partyzantów nic się nie zmieniło a za dwa lata konczy się kadencja. W innych wioskach jest po jednym radnym i potrafią na forum rady przekonac innych radnych do poparcia realizacji inwestycji w ich miejscowosciach. Ci nasi boguchwalscy pokłócili się ze wszystkimi i mówią ze nic nie mogą. Ale jak głosują przeciwko inwestycją w innych wioskach to kto ich poprze przy tych w Boguchwale.
Panowie radni zgoda buduje niezgoda rujnuje. Wasze działania rujnuja Boguchwale.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.