Czy większość mielczan, to sympatycy mediów ojca Rydzyka?
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-04-2012
06:10
paulina

[caption id="attachment_49230" align="alignleft" width="300" caption="W zasadzie jedynym radnym, który oponował przeciw treści apelu do KRRiT był Wojciech Broda (PO). – O wiele sensowniejsze byłoby stanowisko typu “każdy z nas zobowiązuje się wpłacić na przykład sto złotych miesięcznie przez okres trwania koncesji”. Samo “popieram” nic nie daje – argumentował swoje zdanie…

23-04-2012
09:42
antyzgrzyt

Tutaj powinna być sprawideliść! Nie jestem fanem TV Trwam ale jak najbardziej popieram miejsce na multipleksie! TVN jak powstało? Tak z niczego i to prywatna stacja i ma miejsce na multipleksie więc dlaczego TV Trwam nie może mieć skoro to kilka milionów ludzi ogląda!!!!

07-08-2012
08:34
Marika

Tutaj nie chodzi o Ojca Rydzyka. Stare przysłowie mówi, "Dłużej klasztora niż przeora". Rydzyka nie będzie a Telewizja Trwam pozostanie i powinna być ogólnie dostępna.
Choćby nie wiem jak chciały lewackie media – to nie w każdej polskiej rodzinie będzie obowiązywało "Róbta co chceta".

Albo jest wolność słowa w Polsce i pluralizm medialny, albo rządzi despota Dworak i jego dworzanie.

07-08-2012
11:20
K.Bimbała

Cóż panie red. …… – niech się pan nie obrazi , ale czasem warto posłuchać starszych , zastanowić się głębiej nad tym, co pięć lat temu pisali pańscy starsi koledzy , jakie wyciągnęli z tego wnioski,a już nigdy na siłę swoich argumentów nie podkreślać grubością czcionki.
Nie mam zamiaru pana przekonywać do słuchania RM , czy oglądania TV TRWAM , czy też do chodzenia do Kościoła po to tylko . aby potem napisać w jakiej intencji Agent tomek czyta urywki Pisma Świętego, a na jaką intencje czytał by sam J.Kaczyński?.
Fakty o.dyr. Rydzyka bronią się same kamerą umieszczoną na budowie Świątyni w Toruniu , geotermia robioną mimo braku krzty dofinansowania z UE, WSKiM . O takich drobiazgach jak wymienione powyżej olbrzymie korzyści dla chorych w Szpitalach nie próbuję dodawać , każdy najlepiej się przekona jak tam trafi (czego panu nie życzę). Jednego jestem pewien na podstawie pobytu w kilku szpitalach ,że jest to jedyna TV która ma coś ciekawego i nie kłamliwego do przekazania i nie tylko w tym środowisku. Jeśli się pan pokusi przeglądnąć ilość wejść w internecie i odtwarzać ich programów i pozytywnych ocen pod tym pisanych , to się pan mocno zdziwi. Ja specjalnie pomijam wartości czysto religijne tam dostępne i swoja opinię wyrażam czysto pod względem wartości , prawdziwości zawartych tam wiadomości z punktu ważności dla widza. A więc tv o.Rydzyka nie ma się czego wstydzić wobec potentatów Kraśki czy Durczoka lub Gugały – wielu widzów po dwóch , trzech oglądnięciach np. Rozmów Niedokończonych, Polskiego Punktu Widzenia wraca tam nazajutrz , bo jest pewnych ciekawych gości wypowiadających dowolnie, kompetentnie i swobodnie . Pamiętać należy też o tym , że nie ma tam seriali reklamowych!!. Pardon kończę , żeby miał pan jeszcze miejsce coś dodać krytycznego od siebie, o ile ja tu tutaj nie napisałem?? Na koniec zapamiętaj pan dobrze nie tylko PIS-wcy chodzą do Kościoła , czasem nawet prezydenta tam widać!
ps.PRAWDA sama się BRONI – nie wstydźcie się tego co piszecie lub starajcie się bronić swoich opini, za to bierzecie pobory??

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.