Czy wolontariusze znikną z polskich hospicjów
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-07-2012
18:35
Redaktor

PODKARPACIE. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej chce wprowadzić zmiany w zasadach funkcjonowania wolontariatu.

- Zmiany te, jeżeli…

24-07-2012
20:55
ROMAN

przecież chodzi o to aby ci wszyscy nieuleczalnie chorzy szybciej odchodzili na łono Abrachama – nie ? – no to po co wolontariat ?

25-07-2012
08:53
Marika

Ręce precz od wolontariatu!!!! Co jeszcze ten rząd zepsuje? Pani Marszałek Kopacz (ponoć lekarz) oraz minister Arłukowicz (lekarz pediatra) powinni zdawać sobie sprawę jaką przestrzeń w leczeniu czy już tylko opiece nad chorymi sprawują wolontariusze. Nie trzeba jeździć na misje – u nas jest tyle do zrobienia dla wolontariuszy.
To, że są chętni (bardziej pasuje słowo chętne bo więcej kobiet) do poświęcenia bezinteresownie swojego czasu innym to należy Panu Bogu dziękować za dar ich serca.

25-07-2012
13:25
K. Bimbała

Marika – zgodziłbym się z Tobą , gdyby nie jeden szczegół : po co przy zbiorowej eutanazji bezstronni świadkowie?. Masz jeden przykład w Moskwie gdzie po katastrofie mieli być patomorfolodzy "POLSCY" w/g Kopaczowej!. Teraz widać ponoć ich brak na dokumentach, a co się dzieje po wylewach??- pacjent jeden po drugim po 4 dniach do chałupy , nawet gdy jej nie ma??. Za dużo widać tym się nie przejmują – ZUS liczy deficyt spory na 2014 rok ok.70mld PLN ZŁ. Biznes jest biznes!!!!!!

25-07-2012
15:18
Marika

K. Bimbała – Tak, to prawda. Pani Marszałek z własnej i nieprzymuszonej woli skłamała w zakresie sekcji zwłok ofiar katastrofy samolotu.
Co do wolontariatu – ja pamiętam jeszcze jej zaangażowanie w aborcję dziecka nieletniej Agaty (znalazła szpital, który dokonał aborcji w szybkim czasie, prawie na jej polecenie służbowe). Nie ważne, że to nie był gwałt, że dziewczyna się waha, że już był krąg ludzi zobowiązujących się pomóc jej i dziecku – ważne, że pani Kopacz udowodniła jak sprawną była ministrą z sumieniem na usługach lewactwa.
Wtedy też wolontariusze chcieli pomóc Agacie i jej dziecku – ale cóż to dla pani Kopacz jedno dziecko mniej na świecie i wyrzuty sumienia Agaty jak nie teraz to za parę lat.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.