Czym „karmione” są nasze dzieci
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-04-2013
06:11
Redaktor

Bajki i zabawki przesiąknięte są treściami i elementami, które rujnują psychikę dzieci. W bardziej lub mniej zawoalowany sposób promują przemoc, okultyzm, satanizm, homoseksualizm i erotykę.

Pokolenie obecnych rodziców, nie mówiąc już o dziadkach, wychowywało się na bajkach i zabawkach, które bawiły i uczyły. Łatwo można…

26-04-2013
07:29
ROMAN

nikt się nie zastanawia nad dalszymi konsekwencjami takiej sytuacji- liczy się kasa aby "ktoś" z wypranym mózgiem to badziewie kupił i tyle – zresztą jak potem się coś dzieje to jest poczytny temat i spirala się nakręca- ludzi jest na świecie multum i pociągający za sznurki po prostu się boją – a tak zawsze coś się dzieje i można odwrócić uwagę od spraw istotnych a stworzyć wizję strachu i niepewności i łatwo wtedy sterować i manipulować masami – a od dzieci się zaczyna nie ?

26-04-2013
09:20
RzeszowskiTroll

Polecam Stary Testament. Tyle tam seksu, przemocy i okultyzmu, że wszystkie bajki wysiadają (krwawe ofiary, morderstwa, intrygi, sodomia, etc.) . W Nowym też jest ciekawa historia jak jednego Pana przybyli do krzyża.

26-04-2013
12:42
Markiz de Sade

"Pokolenie obecnych rodziców, nie mówiąc już o dziadkach, wychowywało się na bajkach i zabawkach, które bawiły i uczyły"
Dziś ci sami rodzice często nadal kupują zabawki, tylko trochę inne niz dawniej i tylko w ściśle okreslonych sklepach. Czy one służą do nauki? Raczej nie, ale zabawy i przyjemności z korzystania z nich jest co niemiara. One nie tylko nadal sa w przyjemnych dla oczu barwach, mają atrakcyjny wygląd, ale często nawet pachną.

27-04-2013
10:07
Greg

Cóż wydaje mi się, że albo chcesz nieudolnie kogoś sprowokować albo nie dorosłeś do zrozumienia pewnych rzeczy ale przyjdzie czas, że zrozumiesz.

28-04-2013
15:08
RzeszowskiTroll

Owszem, chcę sprowokować ludzi do przeczytania samodzielnie Starego Testamentu, czy nieudolnie – cóż, kwestia subiektywna. Faktem bezdyskusyjnym jest to, iż są tam takie historie, że niejedno dziecko mogłoby mieć po takiej lekturze koszmary.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.