Dawali dyrektorom szkół w łapę
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-03-2013
06:06
paulina

PODKARPACIE. – Masz pan laptopa, tylko złóż zamówienie w moim wydawnictwie – takie propozycje są normalką w naszej oświacie. Uczciwszy, ale już skorumpowany dyrektor zostawiał urządzenie w szkole. Inni zabierali elektroniczne łapówki do domu.

Proceder ujawniony przez Fundację Europejska Inicjatywa Obywatelska – Polska Bez Korupcji wstrząsa polskimi…

09-03-2013
11:54
jola

W koncu ktoś o tym napisał, to nie nowość – widać redaktor otarł się troszkę o temat. Potem rodzice dziwią się czemu co chwilę szkoła zmienia wydawców. Bo ten lepszy – głupie gadanie. Rodzic nie może za 2 lata następnemu dziecku książek dać bo ,,kosztownych gadżetów się zachciewa"…

10-03-2013
17:44
h

Wreszcie ktoś o tym napisał……..co roku nauczyciele wymyślają nowe podręczniki,no i trzeba kupować co raz to droższe,!!!!!Ja się pytam :a co kontynenty się poprzesuwały czy 2+2=5?????
Chore to jest!!!!Dawniej z roku na rok szkoła udostępniała podręczniki uczniom a teraz …mówi się ,że nauka jest bezpłatna?????

10-03-2013
20:38
mama krysia

Boli mnie jak każdego wydawanie grubych stówek co roku ale jestem też świadoma że jeśli te "prezenty" znikną ze szkoły to moje dziecko nie bedzie miało tańszych podręczników. W szkole mojej córki w zeszłym roku klasa – nie nauczyciel! – otzymala projektor. Wychowawczyni poinformowała o tym na pierwszym zegraniu, strzęt jest w klasie. I bardzo dobrze, że moga z niego korzystać. Wiem za co płace. Rodzice bądźcie świadomi! Bo ceny książek raczej nie spadną…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.