Dlaczego 21 grudnia nie będzie końca świata
Przeczytaj oryginalny post blogu
30-11-2012
06:06
Redaktor

Nie warto zawracać sobie głowy kolejną teorią na temat daty wskazującej zmierzch naszej planety, bo do tego czasu może jej już po prostu nie być.

21 grudnia 2012 r. – to kolejna data końca świata. Tym razem ma on nastąpić, bo tego dnia kończy się kalendarz legendarnych Majów, którzy byli doskonałymi astronomami i wizjonerami. Tak przynajmniej głoszą zwolennicy teorii spiskowych, ale nie tylko oni. Paranoi wieszczącej nadciągający armagedon, poddał się już…

30-11-2012
12:36
Jaa

21 grudnia to ja obchodzę urodziny. Ot, dlatego.

30-11-2012
12:36
oko za oko ząb za zą

jesli nie koniec swiata to moze nastapi chociaz koniec rudzielca.

30-11-2012
20:10
ROMAN

a jak Ci co mówią że nic – się mylą no to co – jak łupnie – to kto wtedy potwierdzi że my się mylili a Majowie mieli rację- już było w historii świata wielu ekspertów i znawców- z czasem dochodzimy do sedna że czasami ci fachowcy byli w błędzie że te raporty i pewniki są warte funta kłaków – co będzie teraz- jeszcze kilka dni.

02-12-2012
20:04
informatyk

tacy mądrzy Majowie przewidzieli koniec świata a nie potrafili przewidzieć zagłady swojej rasy ?

05-12-2012
16:31
Tyy

A ja się nie zgadzam! Koniec świata nastąpi!!! ale nie teraz bo to jest niemożliwe.Jak to w bibli w której jest napisana prawda i tylko prawda.Kiedy nastąpi koniec świata nikt niewie aniołowie w niebie syn ojca a nawet taki głupi Maj WIE POTKEŚLAM DUŻYMI LITERAMI WIE TYLKO NASZ STWÓRCA NASZEJ PLANTETY. więc niemusimy się niczego bać bo nic się nam niestanie

05-12-2012
19:01
Tyy

Przewidzieli koniec ich rasy bo ta rasa to WSZYSCY LUDZIE więc niewiem co ty tam piszesz

10-12-2012
10:39
cobra

ja tez jestem tego zdania, ze tylko stwórca wie kiedy nastąpi koniec. i co ma się stać to się stanie trochę szkoda by było.

11-12-2012
19:36
ktoś

majowie to nie rasa -,- poza tym nie przepowiedzieli zadnego konca! przeczytales ten artykul?;/ 2012 21 grudzien to koniec pewnego cyklu w ich cywilizacji ..

14-12-2012
09:45
xyxyxyx

po pierwsze, jak można przewidzieć koniec świata, skoro nawet nie wie się dokładnie, kiedy on powstał?
naukowcy i "prorocy" straszą nas od wielu,wielu lat końcami świata. to że teraz kończy się kalendarz majów, nic nie oznacza. osobiście, jestem pół na pół tego, co ma być. ale uważam, że będzie to normalny dzień, jak każdy inny. sami naukowcy NASA, poinformowali o tym, że żadnego końca świata nie będzie. – ba, będzie to zwykły grudniowy dzień. troszkę się lękam, ale pomimo tego wpajam do głowy, że domniemanego końca nie będzie. po pierwsze, z jakiego powodu, miałby być ten koniec świata? a po drugie. tylko Bóg wie, kiedy to nastąpi. nie zawracajmy sobie tym głowy, niedługo święta, czas magiczny.:)

16-12-2012
10:24
michal

Tak samo ja sobie to tłumaczę, acz kolwiek wychdzi fakt jak słabi jesteśmy w wierze że owego dnia się boimy. Moje ostatnie przemyślenia są następujące:
-majowie mieli budowle oparte na symbolu węża. Wąż jest nam znany z Biblii … stworzenie świata.
To by wyjaśniło zaawansowaną wiedzę i technologie majow jak również krwawe ofiary z ludzi.
Wiemy również że walka góry z dołem cały czas trwa…może to zagranie taktyczne szatana…wystarczy spojrzec na to jak duża część społeczeństwa na wieść o kalendarzu majów podupadła w wierzę na rzecz wiary w kosmitów, nauki i zbliżającego sie końca świata. Jeśli on nastąpi to tylko na nasze życzenie- wkońcu wiara czyni cuda:/
-Być może nadchodzący koniec nie jest końcem swiata a potopem znanym z Biblii. Świat sie nie skończy czyli tekst z Pisma będzie prawdziwy o tym że tylko Stwórca o nim wie. Natomiast zmiana biegunów spowoduje potop który zlikwiduje tą jakby nie patrzeć sodome i gomore-niestety tak wygląda dzisiejszy świat…część ludzi przetrwa i wszystkie zapisy będą miały zastosowanie.
Reasumując wstydzę sie że w tak krótkim czasie byłem sklonny uwierzyć w każdy tekst oparty na hipotezach odstawiając Boga na bok. Plus taki że teraz jestem silniejszym w wierze człowiekiem i postanowiłem poprawę a nadchodzącej daty sie tak nie lękam jak przez ostatnie kilka lat od momentu nagłośnienia tej sprawy.
Ps. Na pocieszenie…nikt nie będzie żył wiecznie…takie przeżycia są dobre na przyszłość, aż strach pomyśleć jak bym sie czol w wieku 60-80 lat kiedy wiadomo że koniec życia jest bliski. Jak pogodzimy sie z naturalnym kresem życia-czyli śmiercią takie przepowiednie nie będą nam straszne.

Pozdrawiam

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.