Dlaczego dopiero teraz?
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-10-2012
14:05
Redaktor

"Jest super, jest super, więc o co ci chodzi?" – zaśpiewał w piątek Polakom Donald Tusk. Prawdziwy premier tak się przestraszył tego nieprawdziwego “premiera” z PiS-u, że postanowił obiecać narodowi, że będzie jeszcze lepiej! A rozpędził się przy tym jeszcze bardziej niż opozycja, bo według ekonomistów koszty nowych obietnic i deklaracji Tuska idą w setki miliardów złotych.

Na naukę i na armię ma pójść po 10 mld, na kolej 30 mld,…

16-10-2012
10:16
Andrew

Ciekawe z jakich środków będzie obsługiwany teraz dług publiczny?.Chyba, że jak zawsze w rezerwie jest jeszcze możliwość podniesienia VAT na towary i usługi oraz akcyza. Politycy i ich rodziny przetrwają.

16-10-2012
11:09
mono

Jedno słowo pasuje na obietnice Tuska
MANIANA

17-10-2012
09:47
K.Bimbała

Każdy dzień rządów tych cudaków przybliża ruinę bezpowrotną Polski w stylu Radziwiłów !! Nawet na trumnach smoleńskich premię 48000 zarobiła jakaś platfuska z Warszawki ?. A jutro sondaż o 4 % w górę i zwala na PIS!.

17-10-2012
09:51
K.Bimbała

Muszę skorygować wczorajszy wpis !. O godz 18-tej nie wiedziałem jeszcze ,że Polska zostanie tak na poczekaniu ośmieszona na cały świat farsą związana ze zorganizowaniem meczu eliminacyjnego w 4-ry miesiące po EURO 2012 i w 30 miesięcy po katastrofie smoleńskiej!. To różne dwie sprawy , ale jakże ważne dla tych co maja Polskę w sercu. Niestety powołanie nieodpowiednich ludzi mści się strasznie. Jan Pietrzak określił to trafnie "PLAGAMI TUSKA" i miał rację. Gdyby Polska miała rząd , a nie Tuska i jego ekipę nie pojawiłyby się bezkarnie tak drastyczne zdjęcia ofiar w portalach internetowych?!! . Gdyby G.Lato został nawet rok temu odwołany , a min.sportu powierzono by komuś odpowiedniemu nie byłoby takiego upokorzenia POLAKÓW na świecie. Przecież nawet wójt dobrej gminy ma zapewne lepszą murawę stadionu gminnego niż Polska NARODOWY za 2 miliardy zł z dachem, powierzchniowym odwodnieniem i wynajętą murawą na dwa mecze za netto 500tys.zł i niezdatna do grania meczu zapowiedzianego w specjalnym wydaniu wiadomości TVP I jako HIT eliminacji jeszcze na półtorej godziny przed odwołaniem meczu?. Cóż Piotr Kraśko zrobił swoje razem z Ziemcem. Nagroda hieny roku ma w kieszeni!! I jeszcze jedno nawet trener Fornalik opiekun kadry już ma gotowe usprawiedliwienie na wypadek większej wpadki dziś o 17-tej : on nigdy nie przygotowywał drużyny do meczu naładowanej emocjonalnie do grania na następny dzień , niz pierwotnie zakładano?. A więc w POLSCE nikt za nic nie może odpowiadać – to podstawowy kanon!!.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.