Do uzdrowienia nie jeden, a pięć kroków?
Przeczytaj oryginalny post blogu
25-10-2012
06:11
Redaktor

KRAJ. PODKARPACIE. Resort zakłada reorganizację systemu zdrowia w pięciu krokach. Lekarze są sceptyczni.

Likwidacja centrali Narodowego Funduszu Zdrowia oraz wzmocnienie niezależności i kompetencji oddziałów regionalnych NFZ, likwidacja Agencji Oceny Technologii Medycznych oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz wyprowadzenie wyceny świadczeń poza NFZ, wprowadzenie elektronicznej karty pacjenta, a także dodatkowych ubezpieczeń ma…

27-10-2012
15:02
K.Bimbała

Szramik , Bukiel . Kopacz , Arłukowicz – to jeden wielki bałagan i niekompetencja oraz przerost chęci nad możliwościami intelektualnymi.
Ale proszę mnie źle nie zrozumieć -to nie jest wyjątek obecnego nierządu!. N.p MSZ robi wpadki za wpadką międzynarodowe i co ?- proponują wprowadzenie tzw. "tajemnicy dyplomatycznej" ????
Drugi znany przypadek : naciągana bezprawna waloryzacja kwotowa emerytur : zaskarżona jako pilna -począwszy od prezydenta (zatwierdzającego świadomie bubel), poprzez RPO, OPZZ i co szef TK sędzia Rzepliński udaje zapracowanego , co innego obiecuje w styczniu na październik , by pewnie w listopadzie pod dyktando rządu odlec sprawę ze wstydu na rok następny!.
Za to resort zdrowia obiecuje wysłanie karetek reanimacyjnych często później (czytaj po śmierci) z powodu trudności z personelem medycznym , który nie kwalifikuje sie do obsady karetek , ale tylko chce po 12 000 PLN na miesiąc!.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.