Donald Tusk – król biurokracji
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-04-2012
12:33
Redaktor

Dzisiaj w ramach naszej akcji “Rozliczamy premiera Tuska z kłamliwych obietnic” przyglądamy się, co wyszło z rządowych planów ograniczenia administracji państwowej.

Stopniowe odchudzanie biurokracji było jednym z głównych haseł wyborczych Platformy Obywatelskiej w 2007 roku. Już jako premier Donald Tusk sprecyzował jej ograniczenie o 10…

04-04-2012
14:44
Józef

Do bram nieba puka poseł Palikot z Biłgoraja, kanclerski łeb.
- Ja chciałem do nieba!
- Wesołku – powiada św. Piotr – Problem w tym, że nie ma cię na liście.
- Chcę rozmawiać z przełożonym! – drze się parlamentarzysta.
Św. Piotr idzie do Stwórcy.
- Szefie, jakiś Palipies domaga się posłuchania, upierdliwy.
- Powiedz gościowi, że mnie nie ma… !!!!!!

04-04-2012
22:12
Graou

Zygac mi sie chce gdy slysze o Panu Tusku i jego obietnicach. Polacy! wezcie sprawe w swoje rece ! To wszystko na ten temat.

04-04-2012
22:12
Czekam na sygnał

Józef polałbym Ci wódeczki za ten kawał!:) a co do rudzielca on sra na nasze rozliczanie go z kłamliwych obietnic. To zwykły karierowicz który jak powiedzial ma np tych ktorzy chcieli referendum za PĘTAKÓW!!! Caly czas mu na to pozwalamy zamiast zjednoczyc sie i ruszyc na wiejska!!!!

04-04-2012
22:13
Czekam na sygnał

a poza tym jak ludzie nie beda mieli za co zyc to beda kraść i zabijac(tak po prostu) Nie bedzie wtedy litości i usprawiedliwenia bo nastapi faza krytyczna kryzysu w kraju i wtedy zeby sie panowie i panie urzedniki i polityki nie zdziwili jak ludzie rusza najpierw na ich domy bo wtedy nie bedzie zmiłuj.

05-04-2012
10:25
Józef

"Czekam na sygnał" – dziękuję ale nie pije!.
A teraz na temat w skrócie napiszę to co każdy widzi gołym okiem lub powinien widzieć wokół nas:
- utrzymanie sam. służbowych dla min.- 10mln rocznie (taniutko)
- łapownictwo nawet w/g szefa CBA Wojtunika kwitnie na poziomie samorządowym że HEJ!!
- za łapóweczki pobyty dla Ukrainek na całą UE
- handelek na firmy słupy (pozorowany wywóz mat. za granicę)
-nikt nie panuje nad ściąganiem podatku od osób wynajmujących kwatery przy bud.autostrad (pomimo ze na płotach wiszą ogłoszenia – chodzi nie o jakieś drobne wynajmy)
-u nas tylko narzeka się głośno iż Kubica płaci podatek w raju pod. i Polska tylko w ub roku straciła 20mln zł- a ilu innych znanych biznesmenów robi to na masową skalę pojawiając sie na czele list nietykalnych , nadal otrzymuje wszystkie możliwe rządowe kontrakty?. _Goni sie i owszem tylko o.dr.T Rydzyka za rzekomą ukryta reklamę SKOKÓW w RM ! ( faktycznie przestępstwo warte wysłania noty do Vatykanu)
- coraz więcej osób zaczyna płacić ubezp. i rejestrować legalnie firmy za granicą ,nawet u sąsiadów a w Polsce na dzieci naciągają samorządy na zapomogi i mają wielkie wymagania – nikt nad tym nie panuje -"biznesmeni" śmieją się w kułak z nieudolności władz (uważam iż jest to jeden z większych elektoratów PO i PSL)
- śmieszy nawet nieudolność celników z ostatnich dni koło Hrebennego – niby skonfiskowali szmugiel papierosów , zostawili nijak nie zabezpieczony i dali sobie ukraść towar za 1,5mln zł – to powala z nóg!
- no najważniejsza rzecz "Gabinety polityczne" na każdym kroku i przy każdym ministrze, nie długo zapewne i w sołectwach będą – ustawy piszą studenci , dilerzy – poprawiają specjaliści od prawa – a parlamentarzyści głosują za swoim bacą przewodnikiem z klubu , nie mając zielonego pojęcia za czym!
Może na zakończenie zostawię miejsce innym , licząc iż są jeszcze ludzie którzy widzą w tym jakiś sens, ale sam przyznam szczerze tracę nadzieję na poprawę takiego rozkładu państwa.
Wczoraj babiny na Podlasiu zrobiły na bazarku pucówkę Palikotowi – a u nas niektórzy pomyleńcy piszą w Nowinach na forum widząc go prezydentem – toż to skandal!! i brak wyczucia politycznego , nie wspominając już o kompletnym otumanieniu i braku wyobraźni co proponuje?.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.