Donald Tusk o fotoradarach w kampanii wyborczej w 2007 roku
Przeczytaj oryginalny post blogu
09-01-2013
13:34
Redaktor

Co Donald Tusk sądził o fotoradarach kiedy nie był jeszcze premierem?

Co Państwo o tym sądzicie?

Arkadiusz Rogowski

09-01-2013
15:40
ROMAN

atak będzie przeprowadzony ze wszystkich stron; z ziemi/ powietrza i wody- dojdą podobno jeszcze fotki z izraelskich dronów- i z satelitów i sterowców -
prawdopodobnie ze względu na bezpieczeństwo mamy się poruszać z szybkością gdzieś z roku ; 700 r.pne. czyli 30 km dziennie – albo z szybkością wozu konnego z II-go tysiąclecia p.n.e.- czyli 60 km dziennie -
nie wspomnę o kuririerach którzy przy zmiennych koniach w czasach Hammurabiego byli w stanie za 2 dni zrobić 200 kilometrów.
- czyli wracają dobre stare lata. ?

09-01-2013
15:40
BADYL

FOLWARK ZWIERZĘCY – NAPISAŁ NIEJAKI PAN ORWELL!

09-01-2013
18:08
Ambroży

Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Krzysio: – Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek: – Ja mam pięć pytań do pana premiera. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: co się stało z Krzysiem??
Tym razem znaleziony temat w internecie (onet)

09-01-2013
18:09
adf

Donald marzy aby SBecji i ich POmitom było miłao

09-01-2013
18:10
VV

Tusk jest zdrajca.. no bo jak inaczej?

09-01-2013
18:43
Wojas

PO przed wyborami 2007

09-01-2013
18:43
Ambroży

Poseł Jerzy Polaczek domaga się ścigania przez policje nieoznakowanych samochodów Inspekcji Transportu Drogowego. "Wnoszę o zatrzymanie przez Policję dowodów rejestracyjnych wszystkich nieoznakowanych pojazdów Inspekcji Transportu Drogowego w Polsce wyposażonych w fotoradary" – pisze w piśmie wysłanym do Komendanta Głównego Policji.

W nieoznakowanych samochodach Inspekcji Transportu Drogowego (aktualnie 29 pojazdów w Polsce) zamontowano urządzenia – m.in.: fotoradary wraz z dodatkowymi lampami, co zdaniem ekspertów prawa ruchu drogowego stanowi podstawę dla Policji do zatrzymania kierowcy takiego samochodu wraz z dowodem rejestracyjnym i skierowania pojazdu na dodatkowe badania techniczne.

Zdaniem posła samochody ITD naruszają wiele aktów prawnych. Dlatego poseł prosi Komendanta o wydanie polecenia podległym Komendantom Wojewódzkim podjęcia natychmiastowych działań wyjaśniających legalność poruszania się na drogach nieoznakowanych pojazdów Inspekcji Transportu Drogowego wyposażonych w fotoradary oraz lampy niespełniające wymogów technicznych w zakresie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.źródłó GPC

09-01-2013
19:20
maniek

pejsaty kłamca i oszust

09-01-2013
23:00
loka

Proponuje przejechać się panom z Super Nowości w stronę Łańcuta zobaczyć i przekonać się jakie cuda są tam wyczyniane ostatnio w poniedziałek czarny Focus był idealnie ukryty koło starego młyna miedzy ekranami a prywatnym autem terenowym czyli reasumując był niewidoczny a co robił to wiadomo ale w tej zabawie chyba nie oto chodzi Ci panowie powinni być widoczni

10-01-2013
10:47
maturzysta z pewnego

Napiszę tylko tyle:
Parę lat temu zdawaliśmy maturę. Moja klasa liczyła wtedy 28 osób. Na dzień dzisiejszy z mojej byłej klasy tylko 7 osób mieszka w Polsce. Za 3 miesiące zostanie już tylko 6 ponieważ i ja wyemigruję. Takich klas są tysiące. Dziękujemy ci "gumo balonowa" za brak możliwości pracy, za okradanie nas z człowieczeństwa doprowadzając każdą uczciwą osobę do wegetacji. Dziękujemy ci rządzie za okradanie narodu. Wypchajcie się sianem na wieki wieków Amen.

10-01-2013
11:25
borjan

tylko po pinokiu widac kiedy klamie ….a zresztą Tusk i całe to PO to juz sami nie wiedza kiedy klamia a kiedy mówia prawde bo kłamstwa same weszły im juz w krew…

10-01-2013
13:29
Ambroży

Jak należy rozumieć ten film?

a) rządzi Platforma, ale to PiS cały czas stawia te fotoradary, bo Platforma jest przeciw
b) on ze wstydu już nie wróci z tych Dolomitów
c) sondaże spadają więc teraz Tusk stanie na czele PiS-u
e) e-wuś zrób mi herbaty, a w tym czasie TVN to wszystko odkręci – Nowakiem:)

Wniosek: wciąż za mało jest w mediach o matce małej Madzi. Więcej cytatów z jej pamiętnika itp. i wszystko da się przykryć.

10-01-2013
13:29
Ambroży

A dziś dowiadujemy się o kolejnym planowanym przejściu na " zasłużoną emeryturę" szofera Generała Janickiego " szefa BOR"?. Czy nie otwiera się nóż w kieszeni na taka wiadomość – dopiero nie tak dawno awansowanego gen przez prezydenta, ilość szkód jakie wyrządził np. w sprawie nieprawidłowego zabezpieczenia najwyższych osób przed katastrofa smoleńską. I gdy zewsząd słychać wiele zarzutów, kłamstw – taka osoba ma udawać się na spokojniutka emeryturę mundurową zamiast do pudła na kilka lat?.

11-01-2013
05:53
ds

Sąd w Wielkiej Brytanii skazał na dożywocie 33-letnią kobietę, która pobiła swojego siedmioletniego syna na śmierć za to, że nie był w stanie zapamiętać kilkunastu wersetów z Koranu – podaje BBC.

Do zdarzania doszło w 2010 roku w Cardiff. Jak powiedziała kobieta w czasie rozprawy, chłopiec nie był w stanie nauczyć się 35 wersetów Koranu. To rozzłościło matkę, która zaczęło go bić.

Jak wynika z jej zeznań złożonych na policji, kobieta zostawiła chłopca nieprzytomnego na podłodze. Jak mówiła skazana na sali sądowej, siedmiolatek wciąż wtedy recytował wersety Koranu. Po 10 minutach kobieta wróciła i zobaczyła, że jej syn leży na podłodze w konwulsjach. Chwilę później siedmiolatek zmarł. Żeby zatuszować zabójstwo syna, podpaliła jego ciało.

11-01-2013
21:12
Stanlej

Tuskowi chodzilo tylko o wybory . Teraz wszystkich wyborców ma daleko w tyle. A odnosinie fotoradarów to poprostu szuka pieniedzy dla nierobow w sejmie

15-01-2013
11:42
Julek

Lepiej już nigdy nie będzie .ten rząd pozbywa się wszystkich którzy mogli by zaszkodzić ,powiedzieć prawdę.strajk? W krótkim czasie rozgonia psychicznie chorymi policjantami.wojna? Prawdziwa rzeź by naród uleczyla.

16-01-2013
13:24
Antek

Zgadzam się w 100% ze Stanlejem. Tusk wygrał wybory kłamstwem i pomawianiem Kaczyńskich.Czy można mu dalej wierzyć? Pamiętacie jego hasło, by żyło się lepiej, głosuj na PO. No i mamy, lepiej nie mówić.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.