Dość nękania przedsiębiorców!
Przeczytaj oryginalny post blogu
07-10-2011
15:31
Redaktor

NASZ TEMAT.Urzędy Kontroli Skarbowej w Rzeszowie nadużywają swej władzy.

Nasz artykuł sprzed tygodnia o działalności Urzędu Kontroli Skarbowej w Rzeszowie uruchomił lawinę. W redakcji rozdzwoniły się telefony, a na skrzynkę mailową zaczęły spływać kolejne wiadomości od wzburzonych przedsiębiorców z Podkarpacia. Chętnie dzielili się swoimi, nierzadko dramatycznymi przeżyciami w związku z kontrolami inspektorów UKS. Z tych opisów wyłania się jeden niepokojący obraz: urzędnicy nadużywają swojej władzy i wobec obywatela czują się bezkarni!…

18-01-2013
15:12
Mała firma

Takie praktyki stosowane są również na śląsku. Chyba nie zdają sobie sprawy, że to my ich utrzymujemy a nie oni nas ! Właśnie przygotowuję się do takiej kontroli. Pozdrawiam, zamykam biznes po kontroli !

02-03-2013
18:20
Maciej K

Po zapoznaniu się z pana jak wyżej NASZ TEMAT.Urzędy Kontroli Skarbowej w Rzeszowie nadużywają swej władzy. Krzysztof Kuchta
Uważam że jest to zgodne z tym że urzędnicy robią co chcą bo mają na to przyzwolenie prawne ale że pan to opisze i rozpowszechni by Takie praktyki nie ujdą urzędnikom bezkarnie to uważam że zrobi pan tylko i wyłącznie reklamę urzędom skarbowym i da przykład jak inni działają w związku To polecenie brzmi: ściągajcie jak najwięcej podatków, ograniczajcie koszty własne przeprowadzanych kontroli, duście przedsiębiorców.
Nie patrzy pan co Urzędy Kontroli Skarbowej robią z przedobiedziami w programie Państwo w Państwie.
Mam poważny problem z urzędem skarbowym i szukam mocnego wsparcia pomocy, która by pociągła rzeczywiście urząd do odpowiedzialności.
Pozdrawiam kom 693500154

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.