Dość rozbójniczego wydzierania sołectw!
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-02-2012
23:47
Redaktor

RZESZÓW, GŁOGÓW MŁP, KRASNE, ŚWILCZA. Wójtowie i burmistrz chcą zablokować planowane przez prezydenta Ferenca poszerzenie Rzeszowa.

Od wczoraj w Miłocinie, Pogwizdowie Nowym i Rudnej Małej trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic gminy Głogów Młp. Te wspomniane wsie, jak tego chce prezydent Tadeusz Ferenc, miałyby być włączone w granice Rzeszowa. Takie same konsultacje mają być przeprowadzone w Rudnej Wielkiej (gmina Świlcza) i Malawie (gm. Krasne). Wójtowie i burmistrz oraz mieszkańcy tych pięciu wsi już teraz sprzeciwiają się przyłączeniu do Rzeszowa.

Więcej w Super Nowościach…

23-02-2012
09:21
waldi

ferenc niech zagospodaruje tereny ktore juz sa w Rzeszowie a nie przylacza kolejne gminy bo ludzie tego nie chca. nie mamy zamiaru nplacic haraczu na dlugi ferenca

23-02-2012
09:22
maro

jestem mieszkancem glogowa od lat. widzialem jak to miasto sie zmienia i szlag mnie trafia teraz jak jakis buras z rzeszowa wyciaga łapy po to, co mysmy tu sobie zbudowali. panie prezydencie specu od asfaltowania drog(najlepiej przed zima zeby na wiosne juz to dziadostwo dziurami swiecilo) zajmij sie pan swoim zapyzialym miastem. masz pan tyle niezagospodarowanych terenow ze mozna by niezlych inwestorów sciagnac. ale pan jestes kiepski gospodarz i tego nie potrafisz. marza ci sie kolejne tereny? czyzby juz tych ktore sa nie dalo rady z korzyscia przytulic do zaprzyjaznionych pozal sie boze biznesmenow. na jaka cholere byc nam w rzeszowie? i tak juz wysokie oplaty jeszcze wzrosna. a co moze na naszych spokojnych drogach tez nam pan buspasy wymalujesz? nie masz czlowieku pojecia o ekonomii idz juz chlopie na emeryture i nie rob z tego miasta wiekszego zadupia niz jest

23-02-2012
09:22
jan

A jak Rzeszów ma się rozrastać jak nie przyłączanie najbliższych miejscowości , tak to się dzieje w całym kraju i tak jest i u nas .Popieram P.Ferenca i mam nadzieję że zrobi wszystko żeby Rzeszów był jeszcze większy.

23-02-2012
10:20
ROMAN

ty maro – spadaj chłopie na drzewo – jak ci zapyziały Rzeszów nie pasuje to po jaką cholerę cały Głogów od 6 rano jedzie do Rzeszowa- łepetyna ci nie robi może za durzo piwka wyżłopałeś na ławeczce na rynku – jak nie wiesz to nie pisz bzdetów- miasto musi się rozrastać czy chcesz czy nie jak by nie Rzeszów to byś zapieprzał po ugorach i piaskach dookoła głogówka.

23-02-2012
11:04
Ojo

Ferenzo już sklerociał i nie wie co ma i czego chce.
Najgorsze ,że te jego klakiery z rady w ślepo mu przytakują. Widocznie mamy taką władzę na jaką zasługujemy(!).

23-02-2012
11:33
ja

Może burmistrz głogowa i jemu podobni zapewni miejsca pracy nie tylko swojej rodzinie ale też mieszkańcom podległych sobie terenów tak aby nie przyjeżdżali do Rzeszowa i nie odbierali miejsc pracy Rzeszowianom.

23-02-2012
14:12
zzz

Jestem mieszkańcem głogowa młp. tego "psełdo miasta " na osiedlu x które powstało 18 lat temu brak dróg, oświetlenia że mozna sobie nogi połamać nie wspomne o chodnikach ,jakieś porobione wysypiska z ziemi gdzie pełno jest śmieci , autobusy kursują dwa o tej samej godzinie różnica 2-3 minuty , a jeżeli chodzi o załatwienie jakiejś sprawy z władzami tego psełdo miasta to jest jakieś nieporozumienie -przyłączyc ten cały głogów do Rzeszowa!!!!!

23-02-2012
23:30
...

popieram…

23-02-2012
23:31
edek

Jestem za przyłączeniem całego Głogowa do Rzeszowa. Zlikwidują przynajmniej ten urząd gminy

23-02-2012
23:32
PIOTR

A ja mieszkam już w przyłączonej części Rzeszowa i jestem bardzo zadowolony . Na początku też było wiele obaw , ale jak się okazało to nie było się czego obawiać .Żyje się tak samo jak dawniej , a jedyna zmiana to to że mamy zrobione praktycznie wszystkie drogi , chodniki , kanalizację oświetlenie i wiele innych drobnych inwestycji , których wcześniej gmina Świlcza nie mogła sprostać i tylko na obietnicach się kończyło.

23-02-2012
23:32
orest

To co poprzedni burmistrz Głogowa zbudował dla gminy obecny zaprzepaści. Szkoda, że bezpowrotnie a kolejne wybory zmienią tylko burmistrza a nie jego decyzje lub ich brak.

23-02-2012
23:32
jan

Jak inaczej Rzeszów ma się rozrastać ,musi okoliczne wioski przyłączać do Rzeszowa ,tak się dzieje w całym kraju !W nie wszystkim zgadzam się z P.Ferencem ale jeżeli chodzi o rozrastanie Rzeszowa to go popieram i życzę P.Ferencowi że się uda .Co będzie jak Ferenc nie Będzie już prezydentem Rzeszowa -zero powiększenia Rzeszowa bo Dec ani Cypryś nie chcą większego miasta!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.