Dotacje dla wiejskich przedsiębiorców
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-04-2013
12:11
paulina

PODKARPACIE. W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie na tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich i w małych miastach.

Firmy takie mogą pozyskać 300 tys. zł. dotacji. – Tegoroczny (nabór wniosków- red.) jest ostatnim w tym okresie programowania – powiedział Marek Owsiany, z-ca dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Nabór wniosków potrwa do 26.IV. O szczegółach na stronie: http://www.arimr.gov.pl Ze strony można też…

17-04-2013
14:43
anonim

Nabory trwają tylko bez znajomosci nic nie dostaniesz ciągle coś beeeeedzie żle.

17-04-2013
18:32
wyborca

Panowie z psl myslą że jak rozdadzą po parę groszy( 50% trzeba mieć swoich) to wszyscy będą ich kochać i głosować na psl , nic bardziej mylnego przez tyle lat rządzicie krajem i rolnictwem a na wsi coraz gorzej nic się nie opłaca,strach chować świniaka bo nie wolno albo nie ma komu sprzedać albo trzeba mieć całe stado,odłogi i ugory dla wysokich dopłat i derkaczy a swoi uprawiają antonówki,orzechy lub nie robią nic bo lepiej na tym wychodzą wieś zaopatruje się w biedronce ,krowy dzieci nie widziały,bezrobocie wypycha bardziej rozgarniętych za granicę a tych tępych do szeregów psl bo dają im pracę. Głosowaliście za pracą rolników i ich żon do 67 roku a teraz jeszcze chcą zabrać pieniądze z ofe czyli rolnicy na starośc zostaną bez grosza jak dożyją.Myślę że w najbliższych wyborach podziękują wam i rolnicy

17-04-2013
19:58
mądry inaczej

mam pytanko czy w ostatnich dwudziestu paru latach powstała w powiecie rzeszowskim chociaż jedna nowa obora czy chlewnia?

Totalnie pozamiatano wszelką hodowle.

19-04-2013
09:21
niemasz

Szanowny panie- Mądry inaczej. To jest jeno sucha informacja, dla zainteresowanych opublikowana. Sądzę, że powstała i obora i chlewnia, i …to niejedna. Polacy lubią narzekać i biadolić… Wszystkiego dobrego życzę. Jan Niemaszek.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.