Dwie osoby ranne w wyniku zderzenia z tirem
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-02-2012
10:28
paulina

RZESZÓW. W wyniku zderzenia ciężarowego volvo z samochodem osobowym, kierujący i pasażer osobowego mercedesa zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca tira był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo z naczepą, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem ulicy Warszawskiej od centrum Rzeszowa w kierunku Zaczernia podczas zmiany pasa ruchu zdarzył się z samochodem osobowym mercedes, kierowanym przez  47-letniego mieszkańca Głogowa Małopolskiego.

W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący samochodem osobowym oraz jego 10-letni syn.  Karetkami pogotowia zostali przewiezieni do rzeszowskich szpitali, gdzie pozostali na leczeniu. Interweniujący na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że mężczyzna kierujący tirem był…

22-02-2012
13:54
Józef

Pewno po tym badaniu 0,26 promila stwierdzą niski poziom szkodliwości społecznej , jak ongis pani poseł Śledzińskiej Katarasińskiej. Ot i następny tirowiec zawodowiec , a na pewno wczoraj o dwóch za dużo na rzeszowskich drogach!.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.