Dyrektor dba o mury nie o ludzi, ze szpitala pozostał już tylko “kadłubek”
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-07-2012
06:00
Redaktor

RZESZÓW. Doktor…

26-07-2012
07:14
wiesiek

Przecież szpital nie jest jego własnością nie musi o to dbać jak całe PO za nic nie odpowiada nic mu nie grozi jedynie większą odprawę może dostać za realizowanie zadań partii

26-07-2012
12:13
ROMAN

przecież szpitale mają być zlikwidowane – ludzie mają się leczyć sami- powstanie zawód "babka zielarka" ale Unia wprowadzi zakaz uprawy ziół – starzy mają wyzdychać – chorzy z braku medykanentów/ drogie/ przejdą na drugą stronę lustra – ma być naturalna selekcja – przetrwa tylko mocny/ twardy/zdrowy/ niewolnik/ do ciągłej pracy do 67 roku – a potem w piach.

26-07-2012
14:08
Michał

Panie Dyrektorze, szczerze gratuluję Panu decyzji o zwolnieniu lek. Radziewicza. Ten człowiek, jako lekarz oraz jako biegły sądowy uczynił ludziom mnóstwo zła i krzywdy. Powinien być dawno odsunięty od wszelkich funkcji związanych z zawodem psychiatry. Poza tym został skreślony z listy biegłych sądowych – też chyba nie bez powodu. Niech lekarz ten nie opowiada głupot, jaką to krzywdę szpital zrobił jemu, ale niech zastanowi się ile on zrobił ludziom krzywdy, przekreślając swoimi stronniczymi opiniami psychiatrycznymi nieraz całe ich życie.

26-07-2012
20:56
Józef

Michał pisze. Lek.Romuald Radziewicz" zrobił ludziom krzywdy". Znam dr. Radziewicz i wielu jego pacjętów i stwierdzam lekarz ten tysiącom pacjętów zrobił dużo dobrego. Pozdrawiam dr. Radziewicza i życzę mu wytrwałości.

26-07-2012
21:22
Stach

I słusznie Michał pisze, ten cały doktor to przekupna żmija, za kasę wystawiał zaświadczenia, wypisywał psychotropy ćpunom, i są dziesiątki ludzi, którym krzywdę też zrobił bo był w korupcji z policją rzeszowską i prokuraturą i takie opinie wystawiał, jakie mu oni kazali. Zero szacunki z mojej strony. Takich ludzi należy eliminować bezwzględnie. Niech on Bogu dziękuję, że nikt wcześniej do d… mu się nie dobrał, bo od dawna ten bandyta na to zasługiwał. Ja tez znam wielu jego pacjentów i tym, którym wystawiał opinie dla sądu i zniszczył im zycie. Dyrektor dobrze zrobił. On nigdzie jako lekarz nie powinien pracować. Biegłym faktycznie już nie jest. Ciekawe co za powody skłoniły Prezesa Sądu do odwołania go?

27-07-2012
07:49
Kasia

Michał i Stach Mają rację. Ten Radziewicz to człowiek, który dla pieniędzy wszystko chyba zrobi. Brak słów…
Po prostu wiem, że on faktycznie wystawia opinie dla sądu chyba czy prokuratury, które tak pisze, jak mu kto zapłaci. On się z policją konsultuje i ustala co ma być z tym czy tym człowiekiem i chociażby na badanie przyszedł człowiek najzdrowszy, to on zrobi z niego wariata (jeszcze z jednym Panem o inicjałach lek. med .Henryk.M.). Zero etyki, profesjonalizmu. Tragedia. On to powinien wg. mnie mieć jeszcze sprawy w prokuraturze, ale przecież oni się za niego nie wezmą, bo to jedna ręka. Kawał drania!!!

01-08-2012
07:44
Leszek

a ja zdecydowanie będę za doktorem. zawsze cierpliwy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo dobry lekarz, ta cała nagonka wyjątkowo stronnicza, skąd informacja o skreśleniu z listy biegłych? Chyba ktoś ma interes w popsuciu opinii doktorowi.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.