Dziś w "Sprawie dla reportera" dramat Justyny z Przemyśla
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-01-2012
11:03
paulina

PRZEMYŚL, WARSZAWA.  Wiernym widzom nadawanego od lat w telewizyjnej "Jedynce" popularnego programu "Sprawa dla reportera", a także wszystkim ludziom, którym nie jest obojętny los słabszych, chorych i bezradnych przypominamy, że dziś (czwartek, 26 stycznia) Elżbieta Jaworowicz przedstawi sprawę cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe przemyślanki, Justyny Krajewskiej.

Prawie 20-letnia Justyna, która dwa lata temu straciła mamę, mieszka z ojcem w starej przemyskiej kamienicy przy ulicy Rejtana. W mieszkaniu nie ma łazienki, WC, ciepłej wody i ogrzewania, a usytuowane jest na wysokim drugim piętrze. Dla z trudem poruszającej się Justyny schody są nie do pokonania. W związku z jej sytuacją interweniowaliśmy wielokrotnie u władz…

26-01-2012
14:12
Ela z Przemyśla

Nie wierzę że WŁADZE miasta nie mają lokalu aby pomóc tej biednej rodzinie , a poza tym co to za odzywka że są ludzie w jeszcze gorszej sytuacji, to znaczy kto i gdzie ? Dlaczego nikt tego nie pokaże , po co wybraliśmy naszych radnych . Myślę że nasze przemyskie społeczeństwo też zaangażuje się w pomoc , nie tylko Justynce ale i innym tym , " inni ludzie są w gorszej sytuacji." Myślę też że takie gorsze sytuacje warte są nagłośnienia ponieważ mieszkańcy naszego miasta o tym nie wiedzą , a może znajdzie się ktoś kto ma np. dom i da im schronienie lub ktoś inny kto ma mieszkanie i nie jest mu potrzebne lub jakaś firma da na remont potrzeba pisać o takich sytuacjach aby społeczeństwo mogło reagować . Może w samym URZĘDZIE nagle znajdzie sie jakieś wolne lokum z lepszymi warunkami ?????!!!!!!!

27-01-2012
08:33
małgorzata

Przede wszystkim chciałabym oddać wielki pokłon dla taty Justynki! Panie Jacku jest pan wielkim ,wspaniałym człowiekiem i w pełni oddanym ojcem. Jestem pełna podziwu co do pana osoby!!! Bardzo dobrze ze ktoś w końcu poruszył sprawę naszych przemyskich BEZDUSZNYCH urzędników! Serce się człowiekowi kraja na pół gdy widzi się jak oni postępują z chorymi , bezradnymi i .pozostawionymi samemu sobie ludzmi.Panie prezydencie te słowa kieruję do pana…. Troszeczkę nieładnie komplikować chorej dziewczynce życie wydaje mi się ze już dosyć się nacierpiała przez te 20 lat!!! Może wystarczyłoby okazać troszeczkę serca o ile jeszcze ktoś z was w tych urzędach ma. A skoro pan panie prezydencie twierdzi że w naszym mieście jest wiele gorszych sytuacji w jakich się znajdują ludzie to może ma pan problem z odróżnianiem sytuacji złej od gorszej. Radze się nad tym zastanowić! Być moze nie jest pan odpowiednią osobą a rzekomym stanowisku!!!

28-01-2012
09:57
czytelnik innego for

dla tych którzy nie oglądali programu TV – Sprawa dla reportera (wideo) – tvp.pl

28-01-2012
09:57
anty

Za to mieszkania komunalne są przydzielane np. naczelnikowi i pracownikom lokalówki, córce byłego skompromitowanego viceprezydenta…..Wszyscy zdrowi i wcale niebiedni!

28-01-2012
14:49
JANUSZ

Nieszczescie tego kraju, a Przemysla w szczegolnosci polega na tym, ze lokalni notable dbaja jedynie o to, aby utrzymac sie przy zlobie, kadzac biskupom, sluzac do mszy i spelniajac wszelkie ich zachcianki. Co moze im dac biedny ojciec i chora dziewczynka?

28-01-2012
14:51
czytelnik innego for
Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.