Dziś wykład o terroryzmie
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-10-2012
09:54
Redaktor

RZESZÓW. O tym, w jakim zakresie i jak głęboko terroryzm i zagrożenie nim określają przestrzeń publiczną (w tym jej składniki architektoniczne), a przez to nas samych, opowie we wtorek, 16 października, dr Artur Jasiński, krakowski architekt, urbanista, praktyk i konceptualista.

Początek wykładu o godz. 12, miejsce – aula RA3 w budynku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przy ul. Sucharskiego 2.

bes

 

 

17-10-2012
09:52
mańka ze Stobiernej

Z całym szacunkiem, szanowny Panie Doktorze. Prosta stara baba ze wsi jestem, domniemywam jednak, że na tematach terroryzmu i związanymi z nim zagrożeniami zna się szanowny Pan dr. tyle, co ptak mojego starego na gwiazdach. Za okupacji Panie dr., na terroryźmie znali się wszyscy bez wyjątku, sama ze trzy składy kolejowe wykoleiłam, takie co wiozły szkopów na front wschodni. Nic nowego Pan nikomu nie powie tylko kasę Pan weźmiesz za te banialuki. Nawet stara baba ze wsi wie, że jak leży pudełko po butach dłużej niż 10 minut pod GS-em, to trzeba służby zawiadoimić. Każdy wie, że jak strzelają, to trzeba się kłaść albo wiać, ale to nie wykłady takich mądral jak dr, są inspiracją do takiego zachowania, tylko zwykły instynkt samozachowawczy. Jako urbanista zajmij się Pan, Panie doktor raczej tym co powinno być Pana domeną, a jak nie, to jest jeszcze nisza na rynkui przystawiania pijawek lub produkcji soku z żyworódki. Pozdrawiam.

17-10-2012
11:29
ojciec Pijus

j.w.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.