ECHA PUBLIKACJI: Lekarz siedzi, choć prokurator nie oszukał sądu
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-11-2011
23:15
paulina

RZESZÓW. Prokuratura Apelacyjna twierdzi, że zarzuty mec. Aleksandra Bentkowskiego o wprowadzeniu w błąd sądu są nieprawdziwe.

W piątkowym wydaniu Super Nowości za mecenasem Aleksandrem Bentkowskim, obrońcą zatrzymanego za zarzuty korupcyjne dr Piotra M. napisaliśmy. “Prokurator wprowadził w błąd sąd pierwszej instancji sugerując, że do nieuprawnionych korzyści majątkowych należy doliczyć kwoty pobrane od pacjentów w gabinecie prywatnym. To niedopuszczalne. Po za tym “postawiono mu tak nikłe zarzuty, że nie powinno mieć miejsca zastosowanie najsurowszej środka zapobiegawczego jakim jest…

24-11-2011
16:20
kika

Hmm, 5,6 tys …. A Gromosław C wyprał 600 tys. euro i wychodzi za poręczeniem…
Czy to jest normalne?? Chyba szkodliwość czynu zdecydowanie inna.

24-11-2011
16:21
Ania

Mecenas Bentkowski ma widac problem z czytaniem ze zrozumieniem ot i wszystko, nazwisko juz sie przejadlo a umiejetnosci marne. Moge smialo powiedziec zw w naszym kraju mozna zamknac w areszcie kazdego ordynatora bo wszyscy biora lapoki taka jest prawda i domagaja sie ich jawnie, a chory sobie czeka nie kierowany na zadne badnia nie poddawany zabiegom, lekarz wezmie kase machina rusza, a sa tak pazerni ze wydra ostatni grosz nawet gdy widza jak uboga jest rodzina tylko zbyt malo jest odwaznych ludzi zeby o tym zawiadomic policje

25-11-2011
09:39
Pablo

Szykują się przecież powoli wybory w szpitalu więc wszystko jasne…W brutalny sposób odsuwa się od koryta konkurencję, a że przy okazji niszczy się komuś karierę to już co innego w końcu straty w ludziach i sprzęcie muszą być.

25-11-2011
12:11
Andrzej

Prokurator Mirecki Dopuszcza się wielkiej manipulacjii by chronić dupę swoją i kolegów. Należy wszystkich prokuratorów poddać weryfikacji, by weliminiować miernoty morralne.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.