GDDKiA się przyznaje - autostrad na Euro 2012 nie będzie
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-07-2011
16:49
paulina

PODKARPACIE, KRAJ. A nie mówiliśmy?

Blisko połowa autostrad i dróg ekspresowych planowanych do ukończenia przed Euro 2012 nie zostanie wykonana w terminie. Tak wynika z raportu przygotowanego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad dla Ministerstwa Infrastruktury. Do dokumentu tego dotarli dziennikarze Gazety Wyborczej. Według tego dokumentu na Podkarpaciu nie zostanie ukończony w terminie odcinek Rzeszów Jarosław.

Od kwietnia 2007 roku Super Nowości pisały, że autostrad na Euro nie będzie. Informacje do których dotarła Gazeta Wyborcza tylko tezę tą potwierdzają.

Kluczowa, bo łącząca Polskę i Ukrainę autostrada A-4 na pewno do Euro nie będzie w całości przejezdna. Najbardziej problematyczny w naszym regionie jest wspomniany odcinek Jarosław – Rzeszów. W maju…

09-05-2012
23:41
Nicolas

Poprzedni tekst:"Ortodoksyjni wyznawcy sekty Tuska" – teraz deproio go przeczytałem.Doskonały, w pełni się zgadzam.Wyborcy PO to sekciarze z wypranymi mf3zgami. Zero samodzielnego myślenia.Jak zombie klepią wyuczone formułki.Sytuacja podobna do tej z filmu: "Człowiek demolka".Brak tyko 3 muszelek.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.