Gdy nieboszczyk zaczyna mówić...
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-06-2012
06:11
paulina

Nie ma zbrodni doskonałej. Są tylko niewykryte – mówi mł. insp. Andrzej Bodzioch, naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego w Rzeszowie.

Laboratorium Kryminalistyczne jest komórką organizacyjną Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Swoją siedzibę ma  przy Placu Śreniawitów  w Rzeszowie. Laboratorium podzielone jest na cztery sekcje: daktyloskopii,…

22-06-2012
12:32
kuśtyk

Istnieje zbrodnia doskonała tylko nikt o niej nie wie, bo gdyby ktoś wiedział to by nie była doskonała.

22-06-2012
12:32
K. Bimbała

"…Warunkiem przestępstwa jest wywołanie u danej osoby obawy spełnienia groźby – powiedział Dariusz Ślepokura, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie…". Na jakiej podstawie prokuratura opiera swoja stwierdzenie, że nie wystąpiły u p. Stankiewicz obawy? Czy zostały na tą okoliczność przeprowadzone odpowiednie badania u Pani Stankiewicz, zaraz po furiackim ataku Stefana Kobietobijcy? Czy prokuratura wie, że Ryszard Cyba jest bliskim kolegą Stefana Kobietobijcy? Wszyscy wiemy, że zaufanie do prokuratury nie istnieje. Polska jest zastraszona i zdemoralizowana. Polityka miłości w wykonaniu PO: władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy; wszystko jest moralne co służy partii; jeśli fakty czemuś przeczą to tym gorzej dla faktów; władza wie lepiej; kto nie z nami ten przeciw nam; daj mi człowieka, a ja mu znajdę paragraf; nie ma reakcji – nie ma problemu; nie ważne kto głosuje – ważne kto liczy głosy; kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się obiegową prawdą; partia nie obiecuje i słowa dotrzymuje; w Postsowietyzmie nie podskakuj, siedź na d… i przytakuj; przepisy są po to aby je omijać, naciągać i przeginać; są równi i równiejsi a najlepsi bierni, mierni ale wierni.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.