Gdzie to pogotowie w Padwi Narodowej?
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-06-2012
17:24
paulina

MIELEC, PADEW NARODOWA. Mieszkańcy Padwi Narodowej wciąż nie mogą się doczekać podstacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, którą władze powiatu obiecuje im się od wielu lat. Dystans między Padwią Narodową a Szpitalem Powiatowym w Mielcu jest niemały. A jak wiadomo, każda minuta w…

23-06-2012
13:58
Kaptowaniec

Rozmieszczenie stacjonowania karetek w terenie nie wymaga akceptacji Ministra zdrowia i robi to dysponent, który ma kontrakt na danym obszarze włodarze danego terenu mogą zachęcić do umieszczenia karetki przygotowując pomieszczenia i finansując łączność. Inną sprawą jest dodatkowa karetka w kontrakcie, której dodanie musi mieć konkretne uzasadnienie

04-11-2012
23:06
Ojciec Dyktator

Co do procedur to Wojewoda wpisuje do planu zabezpieczenia medycznego województwa miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego a Minister akceptuje. Inaczej się nie da.
Jest ustalony wzór: 1-S plus 2-P na każde rozpoczęte 100tys. mieszkańców. Powiat mielecki to ok 135tys. mieszkańców. Mamy 2 S-ki i 3 P. I nie ma szans na więcej. Pan Chrabąszcz będzie łudził mieszkańców Padwi swoją operatywnością i zganiał winę na niedobrego Ministra. Znam to.

04-11-2012
23:06
Ojciec Dyktator

Myślę że nie ma się o co bić. W Radomyślu jest podstacja a zespół jechał do pacjenta mieszkającego 500m od podstacji 9 minut. Wiem kto był w składzie tego zespołu więc byłbym zdziwiony gdyby pacjent przeżył. Daję głowę ze gdyby byli tam "moi" pracownicy byłoby inaczej.
Ciekawe jakie wnioski z tego zdarzenia wyciągnął pan dyrektor? Stara się jak zwykle wszystko wyciszyć?
Gdyby ktoś znał rodzinę tego człowieka to proszę o kontakt.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.