Generał Gdański nowym komendantem w Olsztynie
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-02-2012
15:23
paulina

PODKARPACIE. W czwartek Super Nowości pisały, że nadinspektor Józef Gdański po rozmowach z nowym komendantem głównym policji pozostanie na swoim dotychczasowym stanowisku podkarpackiego komendanta wojewódzkiego policji. Sytuacja zmieniła się jednak, jak w kalejdoskopie.

 - W czwartek wieczorem otrzymałem propozycję objęcia stanowiska komendanta wojewódzkiego w Olsztynie – mówi nadinspektor Gdański. – Dostałem czas do zastanowienia się nad tą propozycją do rana i dzisiaj zdecydowałem, że odchodzę – dodaje generał.

Nadinspektor Gdański ma pozostać na swoim dotychczasowym stanowisku do połowy lutego. Nowym komendantem wojewódzkim w Rzeszowie, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie nie będzie żaden policjant z Podkarpacia.

ga

03-02-2012
22:59
Jasiek

Zobaczymy co w sprawie zatrzymania nadinspektora Józefa Gdańskiego na zajmowanym
stanowisku zrobią władze i posłowie z Podkarpacia. przy bezczynności należy ich
również odwołać.

04-02-2012
16:34
P.K

kadra powinna być zmieniana , Czas najwyższy na powołanie komendanta osobę z zewnątrz, aby zrobił czystki wsród skorumpowanych Policjantów.

Co do odejscia komendanta mają władze samorządowe ?
Chyba tylko tyle, aby ich wystepki były nadal kryte . Z tego względu też władze lokalne zabiegają o utrzymanie małych Sądów .
Aby lokalne mafie nadal trwały.

04-02-2012
16:34
czytelnik

Jasiu tobie się coś pomieszało Komendanta wybiera Komendant Główny Policji i dobrze a nie posłowie i biskupi i w tym problem ,że nie ma Komendanta partynego lub kościelnego być może ,że takim jest dobry ?

06-02-2012
12:45
jan

Wpierw wypada zmienić ustawę o Policji, jaka opinia starosty przy powoływaniu nowego komendanta, chyba po to aby swój chłop ukręcał ich ciemne interesy ???

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.