Greń i Golba wydali nową płytę
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-02-2012
12:25
paulina

Kazimierz Greń, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i Mieczysław Golba, poseł „Solidarnej Polski” mają nietypowe hobby, biorąc pod uwagę to, czym na co dzień się zajmują. Obaj w wolnych chwilach lubią pośpiewać i pomuzykować. Efektem tego jest już druga płyta, która właśnie wydali pod bardzo optymistycznym tytułem „Pozytywni”.

- Kariery estradowej nie zmierzamy robić – śmieje się Kazimierz Greń. – Wydając oba krążki zrealizowaliśmy swoje skryte marzenia. Lubimy bowiem śpiew i dobrą zabawę, a realizując nagrania mieliśmy i jednego drugiego pod dostatkiem – dodaje.

W ubiegłym roku duet Greń&Golba wydał składankę zawierająca covery najbardziej…

15-02-2012
19:25
Franciszek

Nie kompromitujcie sie juz.Student po hufcu pracy udajacy uczonego i spiewaka operowego.No coz o takich ludzi walczy centrala pzpn,a moze by tak doktora specjaliste odwiedzic!!

16-02-2012
22:18
Jan

Weź człowieku nie kompromituj się jak ma pieniądze to niech sobie je wydaje jak chce .
A wykształcenie wcale nie znaczy o jego inteligencji i o tym że jest głupi bo nawet go pewnie na oczy nie widziałeś ,on przynajmiej chce cos zrobic dla Polskiej Piłki Nożnej a nie jak reszta zasranych wykształciuchów kraść ile sie da .Więc nie pieprz!!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.