Groźba strajku w PKS Krosno
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-06-2012
06:08
Redaktor

KROSNO. Czy interwencja mediatora sprawi, że…

06-06-2012
14:22
elektryk

A kiedy te lenie ze zwiazku wstana zza tych biurek i wezma sie za prace ?
Nie o take Polske my walczyli !

07-06-2012
09:19
Piotr

Coraz częściej słychać że kierowcy to najgorzej traktowana grupa pracownicza.W komunikacji np:miejskiej nie obowiązuje ustawa o czasie pracy kierowcy a rozkłady jazdy nie pozwalają na odpoczynek czy przerwę ,bo wieczne opóźnienia kierowca nadrabia kosztem odpoczynku i tak 9-10 godzin dziennie. Taki kierowca jest niebezpieczny na równi z chorym czy po kielichu ale o tym cicho sza.

07-06-2012
18:25
krosno

Pracownicy nich sie lepiej opamietaja i wezma za race a nie uzadzaja jakies strajki , a pan prezes tez niech sie wyniesie . Najlepiej jak by powołano nowego ale jakiegos ktory zna sie na rzecy najlepiej prwcownika pks . I było by po problemach , a na pytznie czy pks da sie jeszcze uzdzrowic jest odpowiedź . Oczywiscie ze da nalezzy tylko obnizyc choc o troche ceny biletow na niektorych tarsach np : do Sanoka czy Reszowa p Korczyne i zrobic reklame . A choc odkad powiat przejoł PKS wprowadzono juz obnizki i klientow jest coraz wiecej . Tak że najlepiej sie wziasc zaa prace a nie tylko nazekanie i nazekanie z kierowcy nie sa tez swieci . Jest kilku takich do ktorych nie mozna nic powiedziec bo zaraz pretensje i jeden nawet wywalał z autobusu no no nad czym my sie zastwanawiamy czy to prezes zle zadzrui czy pracownicy są winni . PKS stracił klientow przez chamstwo jakie tam panuje oczywiscie tylko u kilku kierowcóe . OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26-06-2012
13:32
Deftones

MÓWI SIĘ ŻE CAŁY STRAJK SPOWODOWANY JEST NAKRYCIEM RODZINY PRZEWODNICZĄCEGO NA NIE LADA PRZEKRĘCIE. To prawda? Pan Szczambura napisze o dokonaniach swojego szwagra i reszty ekipy.

Większość kadry nie dziwi się że na pysk wylecieli, a podobno odpowiednie organy już szykują papierologię.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.