Hodowała konopie na nadciśnienie
Przeczytaj oryginalny post blogu
12-07-2012
14:33
Redaktor

RZESZÓW. Aż 44 sadzonki konopi znaleźli w mieszkaniu 57-letniej kobiety funkcjonariusze policji.

Na trop nielegalnej uprawy wpadli policjanci kryminalni z komisariatu na Nowym Mieście. Z uzyskanej informacji wynikało, że w domu jednorodzinnym na terenie Rzeszowa znajduje się plantacja konopi. Potwierdzając informację policjanci udali się…

12-07-2012
23:10
bob

Brawo milicja – tak trzymac. Tylko 3 lata wiezienia ?
Dlaczego za posiadanie papierosow lub alkoholu / bardziej niebezpieczne od marihuany / nie idzie sie do wiezienia – prawo jest bardzo wybiorcze ,to prawo trzeba zmienic !!!

13-07-2012
07:29
beton

Łee !! Amatorszczyzna. Jak to policjanci tak normalnie zauważyli i weszli??. Widać ,że to z osiedlowego komisariatu… Prawdziwą akcję to się zaczyna ok.4.00 nad ranem, ABW, CBś, antyteroryści (przecież pod przykrywką "staruszki" mógł działać lokalny mafioso…), oddział saperski (po wyd. w Magdalence), potem prasa, radio, TV. Staruszka powinna być skuta, mieć zasłoniętą twarz i leżeć na ziemi. W tym czasie faceci w kominiarkach przeszukują dom. Potem konferencja prasowa,… zdjęcia z akcji, ….ewentualnie jakiś filmik z napisem "materiały operacyjne policji" może wyciec do sieci. A Później: nagrody, pochwały, uścisk dłoni Prezydenta, uroczysty bankiet ufff…. No i w statystykach rewelacja!!! A tak…. taka okazja zmarnowana….! Szkoda, szkoda. Panowie policjanci z osiedlowego komisariatu — musicie następnym razem bardziej się postarać ;-)

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.