Homoseksualiści nie powinni dziedziczyć mieszkań
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-03-2013
06:04
Redaktor

RZESZÓW. Ruch “Stop laicyzacji” sprzeciwia się przywilejom, jakie dał homozwiązkom Sąd Najwyższy.

Zdaniem Jacka Kotuli, przewodniczącego…

21-03-2013
08:24
karwowski

precz z Kotulą !
nie chcemy tu na Podkarpaciu homofobów i świrów !

21-03-2013
09:50
xyz

Bardzo dobrze! Gonić homosiów!!! Za chwilę będą chcieli dzieci adoptować!!! :-(

21-03-2013
11:33
nie ale przeciw

Ale na kościół wolno przepisać cały majątek, byle nie w obce ręce,a kościół to co jak nie zrzeszenie starych kawalerów……….

21-03-2013
12:59
za a nawet przeciw

a jacek kotula to niech się leczy – najlepiej na nogi, bo na głowę to u niego zdecydowanie za późno!

21-03-2013
12:59
za a nawet przeciw

re nie ale przeciw:
na kościół też możesz zapisać wszystko a potem okazuje się, że jeden czy drugi z czarnej mafii to w dodatku pedofil lub pederasta!
no ale to taka obłuda tego niby katolickiego narodu gdzie 95% jest katolikami i 95% złodziejami
a już dobitnie widać to na podkarpaciu, niestety :(

o związkach partnerskich, budowaniu rodziny i małżeństwie najwięcej wypowiada się posłanka pawłowska i jarek kaczyński (pisane celowo z małej litery bo na szacunek nawet taki to trzeba sobie zasłużyć) – osoby które nigdy w związkach nie były (nie licząc jarka i jego kota), nigdy rodziny nie tworzyły i pewnie nie stworzą! Więc jakim prawem te oszołomy zabierają głos w sprawach o których NIE MAJĄ POJĘCIA???

21-03-2013
20:11
nieufny

Ile nad tym myślałeś i czego tak długo? Lepiej się nie wypowiadaj bo tylko się ośmieszasz.

21-03-2013
22:51
Twój były patner

Jacek Kotula – co ty wygadujesz??? Nie pamiętasz jak nam było dobrze w tamten weekend w Cisnej?

22-03-2013
08:35
k

wlasnie nie chcemy tu takich jak ty xyz! sam jestes swirem mlodym szczekającym świrem który nie rozumie konsekwencji takich właśnie kroków podejmowanych przez hołotę na górze albo może też starym skretyniałym debilem! Z tym dziedziczeniem to do końca sam nie mam zdania ale piszę tu bo za dużo o gejach o wypaczeniach moralnych na samej górze pokazując mutanta grodzkiego a o prawdziwych problemach jak gospodarka jak wykupywanie wszystkiego jak ziemia surowce naturalne czy tez taki zelmer czy zagrożeniach jak islam bo to jednak jest zagrożenie dla naszej kultury nawet dla gejów…. Jeśli chodzi o katolików 95%? Nie wiem czy tyle jest patrząc na to kogo wybrano do władz wszelkich szczebli. Niby katolicki naród? Katolików jest poniżej 70% i będzie coraz mniej za to jak widzę zwłaszcza na zachodzie coraz więcej zabijania dzieci przez rodziców jak choćby ta prostytutka bo o matce Madzi nie da się zapomnieć. Widać wszystko czerpie się z zachodu, wszystko jednak co złe przykładem może być socjalizm rzecz która na papierze wydlada nieźle ale na gruncie praktyki wszystko zrobi się do góry nogami… Niestety naród skłócony jest strasznie więc łatwo kraść a przyszlośc Polski – młodzież w bardzo prosty sposób ogłupieć – nie ma wiele szacunku do starszych, czy w ogóle do drugiego człowieka. Pluje się na obrońców tradycji i kultury czyli można powiedzieć swoich przodków i bohaterów narodowych którzy walczyli o ten kraj więc jeśli ktoś myśli inaczej nie powinien przezywać meczu narodowej reprezentacji piłki nożnej czy lepszy przykład – skoków narciarskich – to żadne bycie Polakiem.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.