IKZE - żer dla akwizytorów
Przeczytaj oryginalny post blogu
01-02-2012
23:58
Redaktor

KRAJ. PODKARPACIE. Nowa opcja oszczędzania na emeryturę na pierwszy rzut oka wydaje się atrakcyjniejsza niż dotychczasowe. Czy warto z niej skorzystać?  

Reforma OFE w 2011 roku bardzo szybko zmusiła rząd do stworzenia nowej możliwości oszczędzania na starość. Od początku nowego roku przyszli emeryci mogą dobrowolnie oszczędzać na Indywidualnych Kontach Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Nowy mechanizm kusi przede wszystkim licznymi zachętami podatkowymi, co skrzętnie wykorzystują akwizytorzy, ale czy rzeczywiście się to opłaca?

Parę groszy co rok    

Głównym argumentem, który ma przekonać przeciętnego Kowalskiego do odłożenia pieniędzy na IKZE, ma…

02-02-2012
11:42
ROMAN

nowy pic- szukją nowych głupków – aby wyciągnąć od nich grosz – pamiętaj co w garści to twoje – ja bajki słyszę od ponad 60 lat i co i gówno z tych bajek – takie jest rezime

05-02-2012
19:04
MIETEK

MYŚLĘ,ŻE IKZE TO KOLEJNY ZŁODZIEJSKI POMYSŁ JAK NIE RUSZAĆ SK…ZUSu I KRUSU I OGRABIAĆ NAIWNYCH POLAKÓW Z KASY!!WZÓR ZACHODNICH DEMOKRACJI POKAZUJE,ZE TYLKO GROMADZENIE PIENIĘDZY W POLISACH UBEZPIECZENIOWYCH I INWESTYCYJNYCH, DAJE FIZYCZNĄ KASĘ NA STAROŚĆ, A RESZTA TO ZWYKŁA ŚCIEMA!!ALE POLACY LUBIĄ DAWAĆ ŁADOWAĆ SIĘ W CIULA!!MY SZCZYCIMY SIĘ TYM,ŻE LUBIMY ŻYĆ MIRAŻAMI I TĘPOTĄ!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.