Ile dzieci będzie musiało iść do prywatnego przedszkola?
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-04-2013
13:51
Redaktor

Co roku rodzice muszą zmierzać się z tym samym problemem – z miejscami w przedszkolach. Wciąż tych miejsc mamy za mało i dziwię się, że taki Rzeszów, nazywany przez włodarza “miastem innowacji”, jest jednym z miast, które nie potrafią się z tym problemem uporać.

Dobrze. Od września ma ruszyć jedno nowe przedszkole, a w innym ma być więcej miejsc, ale czy to rozwiąże problem? Nie sądzę. Jednak poczekajmy na sygnały od…

05-04-2013
10:08
monika

ja to od wczoraj chodzę taka znerwicowana , 5 przedszkoli na osiedlu, Nowe Miasto , a miejsc nie ma dla osiedlowych dzieci, jakim cudem są dla przyjezdnych, tego nie rozumiem, układy układy i nic więcej a co taki zwykły szarak jak ja , musi latać z odwołaniami i też mało co wskóra, ale odwołanie do Urzędu Miasta i kuratorium to podstawa!!!

05-04-2013
16:02
elka

No ja na Baranowce 4 mam 3 przedszkola i złobek i nie ma dla mnie miejsca od 2011 roku. W czoraj usłyszałam od Pani dyrektor preferowanego prze ze mnie przedszkola ze nikogo nie przyjeła z preferencji a ja 11 marca o 9 rano byłam z papierami u niej -nie mogła mi w tedy powiedzieć ze nie będzie miejsc wogóle dla nowych? to po co jest ten system to czysta loteria bo w tych 2 przedszkolach prze ze mnie wskazanych dzieci z preferencji się dostały wszystkie. To co ja jako rodzic jestem wrózka? i mam zgadywać gdzie bedą większe szanse?
Jak się nie trafi minister która ma problemy z dziecmi w przedszkolu bądz w szkole i nie ma doświadczenia z dziecmi to nigdy dobrze nie będzie.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.