Ile mają nasi posłowie?
Przeczytaj oryginalny post blogu
01-12-2011
23:53
Redaktor

PODKARPACIE. Oświadczenia majątkowe podkarpackich posłów.

Dotarliśmy do oświadczeń podkarpackich posłów. Z tej dość interesującej lektury wypływa jedna myśl: nie powodzi im się źle chociaż są wyjątki.

Najbogatsi posłowie z naszego regionu to Józefa Hrynkiewicz z PiS oraz Mieczysław Golba, z Solidarnej Polski. Oni posiadają najwięcej oszczędności. Daleko im jednak do polskich parlamentarnych krezusów, którzy posiadają majątki wartości kilkudziesięciu milionów.

Na tle kraju wyróżnił się tylko poseł Piotr Tomański, poseł z PO. Znalazł, się w pierwszej dziesiątce najbardziej zadłużonych parlamentarzystów.

Dotychczas największą gotówką z pośród podkarpackich posłów rozporządzał Mirosław Golba. Jednak w tej kadencji zdeklasowała go nowa posłanka PiS-u Józefa Hrynkiewicz. Pani poseł jeździ Oplem Astrą z 2008 roku. Wartość…

04-12-2011
16:56
janusz

nie jest to pełna informacja i przedstawia w niektórych przypadkach tylko małą część majątku posłów proszę sprawdzić co ma najbliższa rodzina posłą np. żona, dzieci przecież jest chyba wspólnota majątkowa , a jeżeli jej nie ma to bardzo dziwne ,jeżeli chce pan wiedzieć o jakich posłów mi chodzi to proszę napisać pozdrawiam

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.