Internetowi frustraci mnie nie obchodzą
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-08-2012
10:52
Redaktor

II LIGA. Trener Siarki Tarnobrzeg Michał Szymczak nie przejmuje się krytyką i przekonuje, że jego zespół podąża we właściwym kierunku.

Po porażce 0-2 z Unią w Tarnowie część sympatyków Siarki krytykuje swoich piłkarzy i trenera Michała Szymczaka. Ten jednak odpiera zarzuty. – Nie…

23-08-2012
11:59
Leo

Ten Szymczak to bardzo zadufany gość. Ciekawe jak bedzie się tłyumaczył po meczach ze Zniczemi Radomiakiem? Terminarz był ustawiony pod Siarkę. Trzy zespoły, które będą się bić o utrzymanie i tylko dwa punkty? To z kim on chce zdobywać punkty? Ze Stalą Rzesżów, Resovią, Radomiakiem, Wisłą Płock, Motorem, Olimpią? Te stracone punkty w dwóch meczach u siebie mogą o wielu rzeczach decydować. Więcej skromności Panie Szymczak i więcej pracy bo gadką z Hynowskim to nic nie pomożesz. Do tej pory z nim nie rozmawiał? Mówi o błędach obrony a ile goli strzeliła Siarka do tej pory? Szkoda słów. Ten trener nie dorasta do II ligi ale nikt mu chyba jeszcze w cztery oczy tego nie powiedział. Za nowym trenerem też się rozglądają. W Garbarni już jest nowy czekamy na nowego w Tarnobrzegu.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.