Jak dbać o serce, by jak najdłużej było zdrowe?
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-12-2011
15:00
paulina

Serce potrzebuje tlenu i składników odżywczych, dostarczanych przez krew. Dostawy te zapewnia sieć naczyń wieńcowych, niestety ich funkcjonowanie może zakłócić miażdżyca.

Choroby układu krążenia od lat niepodzielnie zajmują pierwsze miejsce na liście przyczyn zgonów w naszym kraju. To skutek…

27-06-2012
18:29
Halina

Zgadzam się z tym, że po 40 powinniśmy zrobić sobie badanie EKG. Ja zrobiłam je sobie tuż po moich 40 urodzinach w Med Pro w Zgierzu. Na szczęście u mnie wszystko było dobrze, ale mąż mojej koleżanki nie miał tyle szczęścia i przebył zawał. Jak więc widać, profilaktyczne badania są bardzo ważne dla naszego zdrowia!

01-08-2012
09:03
podatnik

Jeśli się czyta zalecenia pani dietetyk, to muszę was ostrzec – pochodzą one sprzed trzydziestu lat i nie mają podstaw naukowych. Nie tylko mięso i tłuszcze nie są dla nas złe, ale wręcz przeciwnie: węglowodany i błonnik są szkodliwe, zaś tłuszcze nas chronią. Pamiętajcie, że przez setki tysięcy lat ludzie byli myśliwymi. Rolnictwo i spożycie roślin to ostatnie 10 000 lat. Mniej niż pół procenta czasu istnienia naszego gatunku. Dieta oparta na warzywach jest dla nas nienaturalna i szkodliwa. Oliwa, sery, kwaśne mleko, jaja i mięso – tak powinna wyglądać zdrowa dieta. Należy unikać cukru i przetworów mącznych (wypieki). Warzywa w małych ilościach, podobnie owoce. I tyle.

01-08-2012
12:31
K.Bimbała

Ja tam uważam że wystarczy nie oglądać w TV rudego ani raz w roku i tętno się unormuje!.Cool

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.