Jak zatrzymać ciepło w mieszkaniu?
Przeczytaj oryginalny post blogu
11-10-2011
11:18
paulina

Rachunki za ogrzewanie mogą być niższe, a nasze mieszkania ciepłe i przytulne.

Choć ceny ciepła niezbędnego do ogrzewanie mieszkań co roku są wyższe to my sami możemy sprawić,…

02-01-2012
13:22
antony

ale niestety ciepło ucieka nie tylko przez nieszczelne okna, ale i przez ściany, dlatego ważna jest termomodernizacja. niektórzy uważają, że to pieniądze wyrzucone w błoto, ale dobrze zrobiona i wysokiej jakości materiałem pozwala oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, a ichyba nic nie jest ważniejsze od komfortu we własnym domu.

19-01-2012
11:06
rysiek

Bardzo fajny artykuł :). Jest jeszcze jeden sposób z którego korzysta moja znajoma. Ma mieszkanie, które nie było remontowane od lat. Co za tym idzie szczelność drzwi czy okien nie jest juz taka jak kiedys. Kupiła sobie nakładkę uszczelniającą, którą wkłada pod drzwi w pokoju. Twierdzi, że pomaga :)

09-02-2012
14:12
kazik

zgadzam się, przez drzwi i okna ucieka aż do 20% ciepła! przez ściany nawet do 30%! więc wszelkie sposoby wydają się być skuteczne, ocieplenie tym bardziej, że to inwestycja na lata.

13-08-2012
16:12
włodek

i sam myślałem podobnie, dopóki nie zacząłem z ciekawości czytać więcej na temat termomodernizacji popytałem znajomych i od zeszłego roku mam ocieplony dom 12 cm kropkowanym styropianem termo organiki i nikt mi nie wmówi, że to strata pieniędzy. lata przepłacania za ogrzewanie, a wystarczyło wcześniej zainwestować, ale co zrobić, taka ludzka natura, że zawsze człowiekowi szkoda, ale muszę powiedzieć jeszcze, że ocieplenie domu ma zalety nie tylko zimą, przez okres upałów w domu było chłodno i przyjemnie, chociaż w tym roku już chyba nie trzeba będzie się chronić przed gorącem. pozdrawiam!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.