Janusz Piechociński nie pali się do rządu
Przeczytaj oryginalny post blogu
20-11-2012
11:41
Redaktor

WARSZAWA. Polityczny poniedziałek bez niespodzianek. Były szef PSL złożył dymisję.

Waldemar Pawlak podtrzymał wczoraj swoją decyzję o rezygnacji ze stanowiska wicepremiera i ministra gospodarki. Stosowane pismo przekazał premierowi.

Były prezes PSL poinformował o tym po spotkaniu z nowym szefem PSL, Januszem Piechocińskim. Spotkanie trwało ok. 15 minut. – Czynię to w poczuciu odpowiedzialności i za państwo, i…

20-11-2012
12:58
marika

Zemsta jest rozkoszą Bogów i najlepiej smakuje na zimno. Tak może rzec Marek Sawicki w odwecie za aferę taśmową.
Swoją drogą ciekawam kiedy ukaże się biografia Pawlaka – bo to wygląda jak "dziecko szczęścia" .Tak wcześnie zaczynał w polityce i to od razu jako premier. Najpiękniejsza kobieta nie odmówiła mu rzecznikowania. Giełda rolna to interes rodzinny. Jak Midas wszystko w złoto zamienia. Jest nowoczesny bo to i żona z dziećmi, i partnerka – bo tak tytułują jego konkubinę.

20-11-2012
13:17
iza

Trzeba prześledzić jak Piechociński w Sejmie głosował nad ważnymi ustawami? I dopiero po owocach go poznacie. Jeżeli tak samo jak Pawlak to zamienił stryjek siekierkę na kijek.

20-11-2012
14:46
Ambroży

iza – śledztwo zbędne Twojego trudu , PSL to jedna wielka rodzina optująca za nepotyzmem, korytem dla swoich i przyklejająca się do każdego ugrupowania rządzącego po słusznie jak popiół do mokrej d..!.
Jedno co ta zmiana dała , to fakt że posadę stracił współuczestnik Donalda Nocnej Zmiany 1992!! – to musi cieszyć, resztę dobrze oceniła Marika.

21-11-2012
10:32
Ambroży

Zapytam krótko jak ma się PSL nie bać rządu w takiej sytuacji??

"Wybuchy Putina, wybuchy Tuska
Władimir Putin zawdzięcza swoją władzę wybuchom pod blokami w Moskwie, Riazaniu i Wołgodońsku z 1999 r., o które oskarżono od razu Czeczenów. Teraz Tusk ma zawdzięczać przedłużenie swojej władzy przygotowywanemu zamachowi. Ta władza zamiast stymulowaniem gospodarki, zajmuje się zarządzaniem niepokojami społecznymi – takie metody dobrze opisane są przez zachodnich naukowców. Rzuca się w oczy jednolity front establishmentu i jego mediów w tej sprawie. Gdy w Łodzi ofiarami zamachu padły dwie osoby, w tym jedna śmiertelna, zainteresowanie było nieporównywalnie mniejsze niż teraz, gdy nie ma żadnych ofiar. Jako eksperci pojawiają się teraz generałowie Jasik czy Czempiński. Choć ten ostatni powinien mówić raczej o aferze prywatyzacyjnej ze swoim udziałem, niż być promowany jako ekspert." żródło GPC autor prof A.Zybertowicz

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.