Jeździmy ściśnięci jak sardynki!
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-10-2011
21:42
paulina

PODKARPACIE. Szynobusy kursujące w weekendy na trasach z Jarosławia do Horyńca Zdroju i z Horyńca Zdroju do Rzeszowa są koszmarnie przepełnione.

- Pomóżcie, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, co się wyrabia w szynobusach – zadzwoniła do naszej redakcji zdenerwowana Czytelniczka z Lubaczowa. – W weekendy pasażerowie stoją dosłownie jeden na drugim. Ścisk jest niewyobrażalny. Są i tacy, którzy muszą zrezygnować z podróży, bo już się nie mieszczą. My naprawdę nie chcemy wiele, chcemy tylko godnie podróżować.

Sprawa dotyczy piątkowych i niedzielnych kursów szynobusów, których zarządcą jest Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych. – W tygodniu na trasie Jarosław -…

25-10-2011
13:01
Jan

Za organizację kolejowego regionalnego transportu pasażerskiego odpowiada samorząd województwa. Może rzeszowscy urzędnicy zainteresowali by się wreszcie efektami swoich zaniechań!

Kiedyś, w czasach Polskich Kolei Państwowych, na tych trasach kursowały kilku- lub nawet klikunastowagonowe składy pociągów. A teraz z łaski wysyła się niewielkie pojazdy, bo taniej. A jaką limuzyną jeździ marszałek województwa?
Po co nam taka władza, której utrzymanie kosztuje, a mieszkańcy regionu nic z tego nie mają?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.