Justyna Steczkowska gościem na twoim weselu?
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-01-2012
12:04
paulina

Piosenkarka Justyna Steczkowska rusza na podbój rynku weselnego. Wokalistka szuka chętnych do swojego nowego programu telewizyjnego, w którym będzie robić fotorelacje ze ślubnych ceremonii. Pomysł wzbudza mieszane uczucia wśród profesjonalnych fotografów.

- W kryzysie trzeba być elastycznym i potrafić się przebranżowić – taki słowami profesjonaliści…

16-01-2012
17:07
mieszczuch

Do śpiewania w i pod kościołami steczkowskiej dawno nie zapraszają.Napewno się odnajdzie spiewając w remizie strazackiej na weselu.Przy okazji strzeli pare fotek.

16-01-2012
17:08
Imię (wymagane)

pierwsza plyta p. Justyny, wyprodukowana przez genialnego Grzegorza Ciechowskiego byla swietna. pozniej juz bylo tylko gorzej a teraz jest tylko miotanie sie po watpliwej jakosci programach tv i co gorsza, wciskanie na sile ludziom swoich okropnych "zdjec". rozumiem potrzebe utrzymania sie na topie. jednak osoby publiczne a juz zwlaszca artysci, powinni miec nieco wiecej pokory. skoro sie wokalnie wypalila niech spiewa na weselach i tam robi zdejcia.

12-06-2012
08:45
imprezowicz

Byłem na weselu gdzie fociła pani Steczkowska i uważam że to była jakaś farsa!!! w domu pani młodej w butach na szpilkach skakała po pufach i wersalce z żółtej skóry. Poza tym fotograf który robił tam zdjęcia (amator z wiejskiego showbiuznesu) już na sam widok miał o wiele bardziej profesionalne podejście do sprawy aniżeli główna atrakcja jaką była pani Justynka.
Druga sprawa : uważam iż podejście naszej gwiazdy do innych osób nie jest gone naśladowania, podam autentyczny przykład , mała dziewczynka w wieku 4-ech lat trzymając w ręce kartkę i długopis podeszła do p.steczkowskiej prosząc o autograf została przez naszą gwiazdę potraktowana jak powietrze.
Uważam że gra nie jest warta świeczki,

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.