Kara za odejście z PO, czy pragmatyzm rektora PWSTE?
Przeczytaj oryginalny post blogu
25-10-2012
06:04
Redaktor

PRZEMYŚL, JAROSŁAW. Przemyscy radni prawdopodobnie będą głosować nad zgodą na zwolnienie z pracy na PWSTE w Jarosławiu Rafała Oleszka.

Prawdopodobnie do porządku dzisiejszej (25 października) sesji Rady Miejskiej Przemyśla zostanie wprowadzony punkt dotyczący zgody radnych na zwolnienie z pracy asystenta w  jarosławskiej Państwowej Wyższej Szkole Techniczno –…

25-10-2012
09:53
K.Bimbała

POlityczne ŻENUA !!! , a może rozsądniej będzie POzbyć się rektora PWST i zaproponować mu ściganie gwałciciela w Jarosławiu , skoro ma takiego nosa?.

25-10-2012
10:42
Dziadek

Brak w artykule informacji dotyczacej nazwiska rektora jarosławskiej uczelni ! Czy to nie przypadkiem p. Wierzbieniec ?

25-10-2012
12:21
czytelnik Nowin

Ludzie nie glosowali tylko na posla ale tez na partie. W zwiazku z tym jezeli posel kandydowal z ramienia tej parti ma obowiazek reprezentowac ta partie. Jezeli nie chce reprezentowac parti z ramienia jakiej zostal wybrany moze odejsc ale poslem bedzie kolejna osoba z listy tej parti.
Farbowanych lisow nam nie trzeba. To sa hieny KORYTNE a nie reprezetujacy wyborcow przedstawiciel.
Nie jest wazne jaka partie ten wybrany reprezentuje. On reprezentuje wyborcow i wynocha jesli ci nie pasuje reprezentowac tych ktorzy na ciebie i dana partie glosowali. TO SA OSZUSCI a nie poslowie.
Takich poslow powinno pozbawiac sie stanowiska.
I nie jest wazne z jakiej jest parti czy to PO, PiS, PSL czy inna.

25-10-2012
13:09
Kasia

No zobaczymy czy wiejska Rada Miasta zgodzi się na zwolnienie Przemyślanina, bo swojego dyrektora szpitala to obroniła, mimo, że jest najgorszym Dyrektorem Szpitala w jego historii i w tym roku zadłuży go o kolejne 20 milionów.

25-10-2012
13:09
Dorotka

Jeśli dobrze pamiętam to PO dawało przykład przed wyborami jak zdradzać swoją partię. Cholewiński przez lata to niby z kim był związany? Jeszcze chwila i zaczną wiać z tonącego okrętu. Największą słabością PO na Podkarpaciu jest jej zarząd i wszystkie afery z nimi związane. Politycy powinni być transparentni. Jeśli mają coś do ukrycia np. nieślubne dzieci, działalność na pograniczu biznesu i inne takie, to z całą pewnością ktoś to wykorzystuje (byle nie obce i komunistyczne służby). Przyjdzie czas na rozliczenia. Ale jak do tej pory tylko CBA interesuje się lotniskiem.

25-10-2012
14:08
K.Bimbała

Pełna zgoda , jeśli chodzi o stanowisko w RM , ale w żadnym wypadku zwolnienie nie może dotyczyć jego pracy podstawowej. Porusza Pan istotna kwestię " farbowanych lisów" , ale proszę zrozumieć ,że w obecnej ordynacji wyborczej nie innej szansy eliminacji ich jak strategiczne pomijanie list partyjnych np. PSL-u , który jest idealnym przykładem nepotyzmu i kolesiostwa w czym patronują mu tacy przywódcy jak Pawlak, J.Bury, Żelichowski . Jeśli elektorat tego nie zrozumie , będą takie cwaniaki przez kolejne lata śmiać się w oczy. W tej kwestii pochwalam nawet stanowisko SLD w sprawie zbiega Arłukowicza . To są wymierne szkody dla społeczeństwa , które na innych głosuje , a później musi tolerować takie postacie J.F Libicki, R Giertych, J.Kaczmarek, L.Dorn, Z.Ziobro,itd.

25-10-2012
22:56
misio

Tak ale zastępca Jerzy Madera właśnie został odwołany.!!!!!
Ciekawe jaki chochoł zastąpi fachowca?

26-10-2012
09:20
Kasia

Mylisz się zastępcą jest Bajerowa no i doradca ze Stubna. Fachowiec był odsunięty na bok bo zbyt dobrze znał się na działalności szpitala i sprzeciwiał się machlojkom dyra i kolesi.

27-10-2012
19:54
halk

skoro nie ma dla niego godzin w tej szkole
rada Przemyśla powinna mu płacić wynagrodzenie ze swojego budżetu
wtedy może bardziej trzeźwo podeszliby do tematu

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.