Karambol w Sokołowie Młp. DK nr 19 zablokowana
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-09-2012
17:17
Redaktor

Pięć samochodów zderzyło się w Sokołowie Małopolskim na drodze krajowej nr 19. Do szpitala trafiła kierująca daewoo tico i kierujący fordem transitem.

Do wypadku doszło około godz. 15.30. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący fiatem ducato najechał na tył daewoo tico, które następnie uderzyło w tył forda transita. Transit najechał na tył fiata uno, a ten w forda focusa. W wyniku wypadku obrażeń doznała 46-letnia…

14-09-2012
09:28
Moher

Autobus zatrzymał się na przystanku bez zatoki, za autobusem kilka samochodów. Kierowca busa wyjechał zza wniesienia i nie zdążył wyhamować. Standard w Sokołowie. Dziura na dziurze, 20 tys pojazdów dziennie, w tym wiele tysięcy tirów, a w niektórych miejscach niecały 1m od budynku do jezdni. Tak waadza karze tych co niewłaściwie głosują (np. na posła Ożoga). Co innego Leżajsk, cóż z tego, że ruch 10-krotnie mniejszy a droga w dobrym stanie ? Poseł Rynasiewicz załatwił mało potrzebną obwodnicę i remont dworca za 5mln, z którego korzysta kilka osób dziennie. Peron we Włoszczowej się umywa do gestu posła Rynasiewicza.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.