Kardynał Wyszyński bez dłuższej ulicy
Przeczytaj oryginalny post blogu
30-01-2013
15:25
Redaktor

PRZEMYŚL. Rada nie poparła zmiany nazwy kawałka ulicy na Winnej Górze.

Szefowa Rady Osiedla “Winna Góra” w Przemyślu, Anna Hayder nie ma powodów do zadowolenia. Radni nie przegłosowali pomysłu, by część ulicy 3 Maja nazwać imieniem Kardynała Wyszyńskiego. Jest to o tyle kuriozalne, że “za”…

30-01-2013
23:00
przemyślak

Jeszcze zapomniałem dopisać – dane w zakładzie pracy, fundusz emerytalny, ubezpieczenie samochodowe, sami widzicie ile załatwiania , nie wiem czy już wymieniłem wszystkie, pozdrawiam.

30-01-2013
23:01
przemyślak

Rok temu decyzją Prezydenta Miasta uszeregowano i nadano nową numerację części budynków na ul. Ofiar Katynia w Przemyślu, taką decyzję podjąć łatwo, ale ile to niesie kłopotów dla osób które muszą we wszystkich urzędach i instytucjach zmieniać swe dane osobowe – w moim przypadku tylko lub aż tylko numer budynku, pisze Pani o wymianie dokumentów przede wszystkim dowodów osobistych, praw jazdy i dowodów rejestracyjnych samochodów należących do osób zameldowanych na tym odcinku ulicy są one wymieniane gratis- bez opłat, ale ile przy tym zachodu, trzeba zacząć od fotografa – bo nie przyjmą ci starego zdjęcia, trzeba zawiadomić na piśmie takie instytucje jak np. Gospodarka Komunalna, Wodociągi, Zakład Energetyczny, Zakład Gazu, Telekomunikacja, Urząd Skarbowy, ZUS, Bank, znajomych, itd ……….., prywatnie listonosza o zmianie numeracji, do tej pozy jestem zmuszany jeszcze do prostowania danych np. przychodnia lekarska, czy ostatni telefonia komórkowa, chociaż poświęciłem kilkadziesiąt dni na sprostowanie niby nowego adresu, ciągle nie jestem pewny czy aby już wszyscy i wszystkie instytucje o tym wiedzą, czy jeszcze jakaś korespondencja nie trafia na stary adres a tam z powodu "braku adresata" trafia odwrotnie do nadawcy !!!! Czy Radni muszą dawać mieszkańcom dodatkowe niepotrzebne zajęcia, pozdrawiam, mieszkaniec ulicy Ofiar Katynia.

31-01-2013
12:52
jeremi

Panie Hayder ! Śniegu nie ma kto sprzątać, dziurawe drogi i bezdroża, a pan sobie pouczenia fundujesz ? Zmiany na lepsze mamusia popiera? Działa społecznie ? – to do roboty !

31-01-2013
16:37
piecowy

dosyć już mamy tyh sukienkowych gdzie sie nie obrócisz to jakiś ksiadz cie straszy-powariowali zupełnie.Babcie niech se w majtach grzebia a,nie przy nazwach ulic

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.