Kibole chcą zabić premiera!
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-03-2013
13:13
paulina

WARSZAWA. Donald Tusk w niebezpieczeństwie.

ABW i policja poszukują osoby, która od dwóch tygodni grozi Donaldowi Tuskowi, wysyłając anonimy i grożąc mu śmiercią. Listy są pisane na komputerze. Autor zapowiada zamach na premiera za uwięzienie lidera kiboli warszawskiej Legii, Piotra S., pseudonim Staruch.

Służby mają już opinie biegłych, według których anonimy pisała ta sama osoba. W…

09-03-2013
19:40
Jurek

Tylko kibole ? Chyba więcej jest chętnych.

09-03-2013
19:40
ZB

Dziwne! Takich danych się nie publikuje.Jaki to ma sens? Co chcą przykryć , podając taki komunikat/

10-03-2013
12:25
Ambroży

ps. Po obejrzeniu" Kawy na ławę" w TVN24 i wypowiedzi posła Szejnfelda trudno do tego co napisałem nie dopisać kilku słów. Na pytanie dlaczego mamy dzieci niedożywione w POlsce z całą szczerością do słów Niesiołowskiego dodał: bo mamy bydlęta zamiast ojców i matek, które przepijają wszystko!!! (Choć później po sprzeciwie reszty adwersarzy stwierdził , że to margines). Muszę równie szczerze napisać : DONALDINO – odpowiedz mi czy piją oni z nadmiaru dobrobytu, polityki miłości??, czy może z bezradności wobec , biedy, bezrobocia i tego, że Wam na gorzałę starczy, na premie też !!!. Bezrobotnym na pewno NIE, nawet na ten obiad za 3,59 zł, panie Szejnfeld!. Na koniec jedno nie zastraszycie mnie Kaczyńskim choćbyście wrzeszczeli razem z Millerem (od pożyczek moskiewskich) Kowalem (specjalista od kuchni ukraińskiej), Cymańskim spełnionym u Ziobry, Palikotem ( wina patykiem pisanego),Kaliszem od platform z manifami, Kwaśniewskim z chorobą filipińska i Siwcem w roli Papieża JPII . Jesteście śmieszni, wręcz naiwni, że ktoś zdrowy na umyśle Wam zaufa ( w wyborach jednomandatowych).

10-03-2013
12:28
Ambroży

To zapewne ze strachu zaczęli pić na umór ,jeśli miesięcznie na gorzałę idzie ponad 11 000zł.
Jak gorzała to i coraz głupsze pomysły aby bezkarnie można kraść do 1000 zł , bo to nie przestępstwo, tylko wykroczenie?. już widzę stado kierowców tankujących za frico !!, gorzej będzie jak babci na mieście zakoszą torebkę z zawartością prawie całej emerytury i nikt z policji dupska za tym nie ruszy , gdyż to mała szkodliwość społeczna i wielka strata czasu!!!!!!!!!!!!!.
Analizując na chłodno ten artykuł : myślę dobrze to czy tylko ulica ma stanowić prawo?? Skoro demokracja w sejmie zawodzi na całego , a próbę zastąpienia nieudolnego rządu rządem technicznym nazwano farsą , bo to niby ludzie J.Kaczyńskiego tylko zwracają uwagę Niesiołowskiemu że karmić dzieci szczawiem i mirabelkami nie przystoi. Dokładnie wysłuchałem treści 12-tu podstawowych zarzutów pod adresem premiera i nie wiem , czy się zapomniał , czy coś, bo nic nie wydukał merytorycznego nawet na jeden zarzut. Skoro PR i Graś to załatwią ?.- po co tyle urzędasów i takie spożycie na głowę wysokie?.

10-03-2013
14:07
ZIBI

I BARDZO DOBRZE. W MAKÓWKĘ I DO PIACHU ON I CAŁY JEGO SKORUPOWANY NIERZĄD.

13-03-2013
10:13
iza

Nas w Polsce tego typu zagrania nie dziwią. Przecież to stare zagrywki UB-owskie.
Wywołać zagrożenie – najlepiej anonimowym listem, telefonem itp. Wałkować temat w gazetach, radiu i telewizji.
A w rzeczywistości odwraca się uwagę od spraw ważnych.
Śmiechu warte.
Tak na marginesie samo przychodzi pytanie. Odszedł szef BOR-u ( ksywa "Kurdupel Janiak") to od razu jest zagrożenie? Rozgryweczka w Warszawce?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.